Головна : Новини

Ледипасвир: Що це таке?

, 23:53
0 1074

Така хвороба, як гепатит С, є дуже поширеною, вона досить важко піддається терапії і при відсутності останньої здатне привести до летального результату. Використовуване лікування з рибавірином або інтерфероном часто не приносить очікуваних результатів. Саме тому з'явилася потреба шукати нові, більш ефективні ліки, які можуть позбавити хворого від цього страшного вірусу.

Новітні розробки американської фармацевтичної компанії Gilead Sciences привели до відкриття речовини Ледипасвира, яке може впливати безпосередньо на розвиток даного вірусу. Якщо вас зацікавив даний препарат, але ви не знаєте де купити , то netgepatita.ru вам в допомогу!

Опис

Раніше Ледипасвир називався GS-5885. Дія даного препарату спрямована безпосередньо на інгібування синтезованих процесів неструктурних білків. Давайте розглянемо механізм дії цього препарату.

Як відомо, структура ВГС (вірусу гепатиту С) дуже багатогранна і складна. Небезпека його запущених форм полягає в тому, що при розвитку вірусу гепатиту С всередині людського організму протягом багатьох років з'являються нові мутовані клітини, які володіють іншими антигенними властивостями.

Імунна система людини, інфікованої вірусом гепатиту С не може самостійно з ними впоратися: так поки антитіла виробляються до 1-ої різновиди клітин, вже з'являються зовсім інші. Саме тому є сенс використання блокаторів тих структурних елементів ВГС, що безпосередньо відповідають за його реплікацію. Цим елементом є NS5A, ну а інгібітором (блокатором) - Ледипасвир, що запобігає подальше розмноження ВГС.

Головна особливість Ледипасвира - це те, що він не позиціонується в якості самостійного препарату, здатного вилікувати хворого ВГС. Препарат GS-5885 обов'язково застосовують у комплексі з іншими ліками, які борються з цим вірусом.

найефективнішою і найбільш відомою є комбінацією Софосбувир + Ледипасвир.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ