Головна : Новини

Ідмар СІС: Високоефективний твердопаливний котел тривалого горіння

, 00:04
0 294

Котел Ідмар СІС може опалювати побутові та невеликі промислові об'єднання об'єкти, теплоносієм в яких служити вода. Даний котел може бути встановлений в соматичних (гравітаційних) системах і в системах з примусовою циркуляцією насосом.

Котли потужністю 13,17,25 кВт, дозволяють опалювати приміщення від 60 до 250 м2. Сам котел працює на всіх видах твердого палива і має прекрасні показники по годині горіння! У середньому, тривалість горіння від одного завантаження дровами - до 20 годин, і до 70 годин при завантаженні якісним вугіллям. Всі показники індивідуальні і залежать від палива, яке використовується і потужності подібного Вами котла. Рівень ККД котла досягає 89 %, що є прекрасним показником для твердопаливних котлів.

Модель Ідмар CIC виготовлена як бочка, що зводить до мінімуму наявність зварювальних швів, збільшує його надійність і підвищує терміни його використання. Котел простий в обслуговуванні і не вибагливий до різних видів твердого палива, а закладаті дрова в топкудуже зручно. Також, завдяки циліндричній формі котла, при спалюванні відсутні «мертві зони» - місця, в яких гірше прогорає і залишається недоторканим паливо, а значить, котел працює на повну потужність і використовує максимум від завантаження палива! Товщина котельної сталі в даній моделі жорівнює 5 мм плюс надійний і міцний варіант конструкції для твердопаливного котла.

Котел CIC витримує високий тиск в котлі до 5 атмосфер, а термін його експлуатації збільшений у кілька разів, адже завдяки особливій циліндричній формі, розширення стінок в ньому тільки лінійне, а відповідно, ризик руйнування корпусу внаслідок перепадів температури зменшується. Наявність перехідного димоходного коліна з ревізією заощадить витрати на придбання комплектуючих частин димоходу.

Котли даного бренду комплектуються турбіною і блоком управління. Це дозволяє більш точно регулювати весь процес горіння і отримувати робочу температуру системи за короткий термін.

Паливо:

  • вугілля;
  • торфобрикет (середня тривалість горіння на одному завантаженні близько 48 годин, а максимальна 78 годин);
  • дрова;
  • деревні брикети та ін.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ