Головна : Новини

МРТ: Основні переваги

, 22:53
0 312

Головний плюс магнітно-резонансної томографії полягає в тому, що дана діагностична процедура дає можливість одержувати докладні, об'ємні відомості про стан людського організму. В результаті даної процедури виходить не односторонній плоский знімок, а зображення внутрішніх органів у різних площинах. До речі, можна зробити в медичному центрі "Доктор Спін": https://dr-spin.com/.

МРТ vs КТ

У переважній більшості випадків, МРТ дає набагато більш широкі можливості в плані для діагностики, ніж КТ. Приміром, структури спинного і головного мозку МРТ «бачить» майже зі стовідсотковою точністю.

Крім того, магнітно-резонансна томографія краще за КТ, аналізує стан таких м'яких тканин, як: жирова тканина, зв'язки, м'язи і ін. Порушення і хвороби внутр. органів, кісток і суглобів також відмінно визначаються за допомогою МРТ, але ось порожнисті органи (шлунок, кишечник, легені та ін) краще все таки перевіряти за допомогою КТ.

МРТ і її вплив на організм

Нині, немає абсолютно ніяких даних, що свідчать про те, що МРТ приносить шкоди організму людини. В основі процедури лежить радіочастотне випромінювання, і її вплив на людський організм набагато менше, ніж, наприклад, застосування стільникового телефону.

Протипоказання:

  • Якщо вам треба пройти магнітно-резонансну томографію з внутрішньовенним введенням контрастної рідини, тоді в обов'язковому порядку слід попередити лікаря, якщо ви маєте якісь хвороби або проблеми з нирками;
  • 1-але важливе протипоказання – це застосування уживленого кардіостимулятора, що при впливі магнітного випромінювання може дати збій. Крім того, дана процедура не призначається також і людям, у тілі яких є якісь металеві імплантати: штучні суглоби, спиці або ж інші ортопедичні пристосування та ін

Металеві зуби або танталові скобки на грудній клітці хоча і здатні вплинути на якість отриманого знімка, але все ж протипоказаннями до проходження МРТ вони не є.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ