Головна : Новини

Покупка нерухомості в Іспанії

, 16:05
0 270

Придбання нерухомості за кордоном має свої переваги. Такі вкладення коштів завжди ліквідні і вигідні. Вартість будинків і квартир Європи постійно зростає. Купуючи житло сьогодні, через рік ви зможете його продати за більш високою ціною.

Найбільш перспективна Іспанія. На Середземноморському узбережжі Каталонії є маса курортів, де продаються невеликі котеджі і величезні вілли. Варто помріяти, як здорово проводити літню відпустку всередині власного будиночка на березі теплого, котрий гріє моря. Вам не доведеться витрачатися на придбання пакетних турів, оплату послуг туристичного агентства. На нерухомості Іспанії можна додатково заробляти, здаючи її в оренду. В Європі безліч туристів не люблять великі готелі, вони знімають для себе окреме житло, насолоджуються самітністю. Єдина проблема полягає в тому, що ці угоди обов'язково доведеться оформляти офіційно. Тут пильно стежать за комерційною діяльністю місцевих жителів і нерезидентів країни. Тому готуйтеся платити податки.

Знаючи про всі особливості процесу купівлі-продажу та подальшої оренди нерухомості, можна укласти угоду з максимальною вигодою для себе. Якщо вас цікавить , зверніться в агентство нерухомості Damlex Realty. Воно працює в Іспанії з російськомовними клієнтами. Тут допоможуть підібрати оптимальний варіант придбання, розкажуть про всі особливості цього процесу, нададуть сприяння в офіційному оформленні всіх документів, реєстрації об'єкта нерухомості.

Основна проблема, з якою стикаються покупці нерухомості в Іспанії з Росії, у незнанні мови і місцевих законів. Допомога досвідченого маклера має першорядне значення в цьому процесі. Таким способом ви заощадите свої кошти, адже вам не потрібно летіти з дому на кожен перегляд. Спеціаліст вивчить ваші вимоги, підбере оптимальні варіанти на їх основі, надішле електронною поштою реальні фотографії та детальну інформацію про віллі. На основі цих відомостей можна зробити попередній вибір. Підтвердіть ви його вже на місці.

Представники агентства нерухомості організовують для своїх клієнтів чартерні перельоти, трансфери по Іспанії. Ви закохаєтеся в цю дивовижну країну після першої ж поїздки сюди. Залишиться лише придбати відповідну віллу. Для цього зателефонуйте менеджерам агентства нерухомості Damlex Realty за телефоном (+34) 935 434 367 або скористайтеся сайтом www.damlex-realty.ru.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ