Головна : Новини

Двохвентильні змішувачі для ванної

, 20:28
0 1164

Навіть якщо врахувати всі існуючі гарантії довговічності і якості від виробників і навіть при самому дбайливому застосуванні - термін експлуатації будь-якого змішувача все рівно закінчується (пізно або рано, в залежності від інтенсивності використання). Якщо заміна запчастин або дрібний ремонт не рятують в даній ситуації, тоді робити нічого – треба буде замінити весь кран.

Самі ходові і звичні кожній людині змішувачі для ванної - це одноважільний і двохвентильний крани. І те, і те виріб має власні плюси і слабкі місця, які часто і ламаються. Далі ми поговоримо про найбільш поширених на сьогоднішній день змішувачах, а саме - двохвентильних.

Ці прилади є дуже затребуваними, навіть незважаючи на свій солідний вік. Причиною цього: плавне регулювання температури і витрати води + різноманіття дизайну і форм корпусу, а також вентилів.

Корпус таких змішувачів відливають з нержавіючої сталі або латуні. А безпосередньо всередині нього просвердлені канали під холодну і теплу воду. У корпус двохвентильних змішувачів монтуються наступні елементи:

  1. Золотниковий клапан. Він служить для перемикання подачі води з носика на душ;
  2. Кран-букси. Вони приводяться В рух вентилями. Служать вони безпосередньо для перекриття отвору в камеру змішування, а роблять вони це завдяки розміщеними на кінцях керамічними дисками або гумовими прокладками.

Зовні такого змішувача на відповідні отвори за допомогою накидних гайок кріпляться душовий шланг і гусак. Далі на шток кран-букси одягають вентилі, після чого вони жорстко фіксуються за допомогою болтів.

За методом підключення є 2 види двохвентильних кранів:

  • Підключаються через патрубки;
  • Підключаються через трійник.

У змішувача 2-го виду кран-букси притискаються безпосередньо до сідел, закриваючи при цьому отвори двох паралельних каналів, а вони ж підключаються за допомогою трійника до водопровідних трубах, які виведені у ванну.

А ось конфігурація з окремими патрубками є більш простий і дає можливість підключитися до водопроводу з допомогою гнучких шлангів або через жорстко підведені труби.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ