Головна : Новини

Шкідливо носити берці в спеку?

, 22:11
0 301

Спекотне літо, плавиться асфальт, і мізки поступово перетворюються в бульйон. Розпечені на сонці автобуси і маршрутні таксі тягнуться в нескінченних пробках, як мухи, увязающие в густій патоці. Всі намагаються надіти на себе мінімум одягу. І в міській штовханині раптом з'являється людина в черевиках з високими халявами. Ні, не у військовій формі, а звичайний громадянин. Деякі поглядають на нього зі співчуттям, мовляв, ноги, невірне, хворі. А ось і ні! Ноги, як раз, у цієї людини в повному порядку, адже взутий він , ідеально призначені для спекотної погоди.

Для жаркої пори року взуття взагалі повинна бути особливою. І багато людей, які не знають, що ж собою являють берці літні, вважають, що таке взуття може завдати істотної шкоди ніг. Але це омана, просто пов'язано з елементарним невіглаством більшості обивателів. Цей особливий вид взуття створювався і вдосконалювався не одне десятиліття. І одним з головних і безумовних якостей берец є відмінна вентиляція внутрішнього об'єму, якою не можуть похвалитися ніякі інші види звичайного взуття.

Самі полегшені моделі виготовляються з якісного бавовни і можуть взагалі не мати підкладки. Ідеальним вибором для таких черевиків у самий жаркий день будуть термошкарпетки, які не вбирають вологу, а оперативно відкидають її до свого зовнішнього шару. Така схема дозволяє завжди тримати ноги в сухості, навіть при тривалій і інтенсивній ходьбі. Обов'язковою приналежністю будь-яких берец, в тому числі і літніх, є наявність знімної устілки. Її структура в розрізі являє собою численні канальця, за яким при кожному кроці повітря прокачується і відводиться до верхньої частини взуття. Якісні устілки виготовляються за технологією AgION®, у свій час розробленої Бостонської компанією ″AgION Technologies″. Іони активного срібла, інтегровані в волокна основи устілки, пригнічують розвиток гнильних бактерій і грибкових інфекцій. Причому, ефект зберігається тривалий час на відміну від бактерицидної обробки взуття, у тому числі і спреями.

В якості матеріалу для виготовлення берец може використовуватися також замша, натуральна шкіра, нубук, натуральний або штучний. Для полегшення конструкції і для підвищення її зносостійкості широко застосовуються вставки з нейлоновою кордуры. А підкладка, крім відмінних дихаючих властивостей, має ще й мембранні матеріали, які відповідають за інтенсивний відвід вологих пари з внутрішнього обсягу. Все це в комплексі забезпечує можливість тривалий час перебувати у взутті в самий жаркий час року, не ризикуючи обзавестися захворюваннями ступень. Одночасно такі прийоми дозволяють уникнути появу неприємних запахів. Ось це все і робить берці літні ідеальної взуттям для спекотної погоди. Тому поширена думка, що в берцах влітку ходити шкідливо, м'яко кажучи, помилково. Адже вони використовуються у всіх країнах − учасниць Північноатлантичного альянсу. І там солдати не страждають від грибкових захворювань, попрілостей і потертостей, як до недавнього часу страждали бійці багатьох країн СНД. Адже вони навіть влітку ходили в чоботях.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ