Головна : Новини

Гамбургер і його види

, 20:47
0 334

Гамбургером називається різновид сендвіча (закритого бутерброда), що складається з рубаною смаженої котлети, яка знаходиться всередині розрізаної уздовж навпіл спеціальної булки. В гамбургер, як доповнення до м'яса, може входити безліч різних приправ (листя зеленого свіжого салату, кетчуп з майонезом, часточки томату, мариновані огірки, часточка молодого кабачка, обсмажений або сирої ріпчасту цибулю).

Далі, ми поговоримо про історію появи цього продукту і розповість нам про це працівник пекарні «Gama Fresh Sandwiches», в якій можна оптом замовити .

Історія

Вперше назва "гамбургер" застосовувалося у 2-му за величиною місті в Німеччині - Гамбурзі, звідки величезна кількість людей свого часу переїхали в США. До речі, під «гамбургером» в німецькій мові дуже часто мається на увазі хто-небудь що-небудь з міста Гамбурга.

1-ий перший у світі гамбургер продав гастроном Луї Лессінг у 1900 році (27.07) р. в Нью-Хейвені, США. А в 1921 році в Канзасі відкрили фірму "White Castle", фірмовим блюдом якої як раз були гамбургери. Завдяки своїй диковинности, а також низькою ціною (5 центів, яка протрималася до 1946 року) - гамбургери завоювали любов і прихильність покупців.

до Речі, зароджуються сумніви щодо безпеки для даного продукту для людського здоров'я успішно розвів хитрий маркетинговий хід власника фірми (Біллі Инграма), який спеціально наймав на роботу людей у білих халатах, які створюють враження, що навіть лікарі купують і їдять гамбургери.

Але в кінці сорокових років XX століття у "White Castle" почали з'являтися конкуренти. Самим серйозним з яких став "McDonald’s", що нині є загальновизнаним світовим лідером індустрії fast food (фастфуду, "швидкої їжі").

Різновиди

На сьогоднішній день, фастфуд відрізняється величезним розмаїттям, як результат, клієнти можуть купити кілька різновидів гамбургерів:

  • 1-ним з найбільш популярних і затребуваних видів гамбургерів є cheese burger (чізбургер). Це ніщо інше, як сендвіч, в чий склад безсумнівно повинен входити сир. Через додавання у сендвіч сиру, найчастіше, чізбургер коштує трохи дорожче стандартного гамбургера. Даний факт також на 100 калорій підвищує поживну цінність готового продукту в порівнянні з класичним гамбургером;
  • А ось для любителів риби готують fish burger (фішбургера). Це різновид гамбургера, в якому застосовують смажене філе риби замість котлети з м'яса. До речі, з-за обсмажування риби у фритюрі fish burger може бути більше калорійним, ніж гамбургер з м'ясом;
  • Гамбургер, до складу якої в обов'язковому порядку входить куряче м'ясо, називається chiken burger (чикенбургер);
  • Сендвіч, в якому в якості начинки виступає сир тофу, називається tofu burger (тофубургер);
  • Крім того, для вегетаріанців теж є відповідний гамбургер, який не містить м'яса – (garden burger) гарденбургер або (veggie burger) веджибургер.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ