Головна : Новини

Гроші повертаються або що таке кэшбэк?

, 19:15
0 284

Пластикова банківська карта ("пластик") є предметом, без якого нині мало хто може обійтися. Нині вона є в кишені майже кожного – починаючи від підлітка і закінчуючи пенсіонером. І це не дивно, оскільки карта є універсальним і зручним платіжним засобом. А якщо врахувати різні додаткові опції, якими банки-емітенти наділяють власні карти, то ті, у свою чергу, є не тільки зручними, а також і вигідними для їх власників. 1-ий з таких опцій є така функція, як кэшбэк (Cashback).

Що собою являє кэшбэк?

Дослівно слово «Cashback» з англ. мови перекладається як «повернення грошей». Цей термін зустрічається в інтернет-торгівлі, а також області банківського обслуговування. Нині, в Глобальній Павутині є спеціалізовані портали, що надають користувачам доступ до онлайн-магазинів, які працюють за схемою кэшбэк. В плані застосування до банківським установам кэшбэк – це ніщо інше, як додаткова функція "пластика": щось купуючи і розраховуючись своєю карткою, людина отримує частину витраченої суми назад на власний рахунок. І в банку і в інтернеті суть кешбека 1-й таж – повернення на рахунок клієнта конкретного % від вартості його покупки.

Як працює Cashback?

У чому робота кэшбэк-програми схожа на роботу кобрендовою карти, якій власник розраховується за послугу або купівлю в компаніях-партнерах банку і в результаті отримує за неї бонус – % від витрачених грошей (найчастіше він становить: 0,3 - 5 відсотків). Cashback буде тим більше, чим вище у вашої картки буде статус. Винагороди часто нараховують відбувається єдиним платежем у кінці місяця. Тут виникає логічне питання: "За рахунок кого відбувається виплата даних %?". Адже банки не можуть роздавати своїм клієнтам гроші просто так, вони повинні отримувати прибуток. В даному випадку, в якості джерела кешбека служить комісія, одержувана банком, який емітував картку, від банку-еквайєра (дана організація організовує термінали для прийому оплати з пластикових карток і проводить абсолютно всі фінансові операції, які виробляються в даних терміналах, безпосередньо при розрахунку банківськими картками).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ