Головна : Новини

Що таке кэшбэк і як він працює?

, 21:24
0 301

Дослівно cashback перекладається, як "повернення грошей". У термінах онлайн-торгівлі та інтернет-шопінгу - це ніщо інше, як повернення покупцеві частини витрачених ними на купівлю грошей. По своїй суті, це 1-ін з видів програм підвищення лояльності клієнтів, а також бонусних програм. Правда як заохочення за покупку застосовуються не ефемерні поінти, бонусні бали і т. д., а реальні гроші, що людина отримує назад через певний час після вчинення нею самої покупки.

Справедливості заради треба сказати, що 1-но 2-му не суперечить. Так, у певних магазинах ви можете одночасно одержати за свою покупку і кэшбэк, і бонусні бали. Відмінність полягає лише в тому, що бонуси ви можете витратити лише в магазині, що їх безпосередньо нарахував, а от гроші, - і в Африці гроші. За них ви згодом можете придбати що завгодно і де завгодно.

Крім того, cashback також може використовуватися безпосередньо і в банківських установах. В даному випадку банк поверне на вашу пластикову карту певний % від вашої покупки.

При певних умовах ви можете задіяти одночасно кілька cashback програм - магазину, так і банку. І в цьому випадку ви можете сэкономия на купівлю аж до 30 - 40 відсотків від вартості придбаного товару.

Кэшбэк-сервіси: Як вони працюють?

Cashback-сервіси укладають партнерські угоди з магазинами, за якими ті, в свою чергу, виплачують цих сервісів за залучення нового клієнта певний % від зробленої покупки. Ну а кэшбэк-сервіс повертає певну частину цих грошей самому покупцеві. 1-їм єдиною умовою для функціонування даної схеми є те, що клієнт відвідати онлайн-маркет не по прямому Урлі, а по партнерському, що знаходиться безпосередньо на кэшбэк-сайті. Звичайно, де, клієнту треба попередньо зареєструватися в такому сервісі. Яскравий приклад такого сервісу - це .com, який дозволяє бронювати готелі та апартаменти різні сидячи у себе вдома.

Виплата винагород клієнтам, найчастіше, здійснюється банківським чеком, банківським переказом або за допомогою платіжних систем. Найчастіше, всі кэшбэк сервіси встановлюють min пороги відшкодування та / або інтервали через які воно безпосередньо виробляється.

Умови виплат і розміри залежать безпосередньо від магазинів, що беруть участь у партнерці кэшбэк сайту. Відшкодування може становити 0,5 відсотків від суми придбання, а може доходити аж до 42 відсотків. Часом проводяться різні акції, при яких кэшбэк може збільшуватися в 2-ва або 3-ри рази.

Крім того, свою увагу варто звертати на те, за що саме нараховують це саме відшкодування. Наприклад, його можуть нараховуватися лише за придбання конкретної групи товарів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ