Головна : Новини

Десикант Реглон Супер від "Сингента"

, 15:35
0 281

Реглон Супер - це контактний десикант, який призначений для збиральної десикації насінників технічних, кормових та овочевих культур, а також гороху та соняшнику. Він полегшує прибирання і прискорює висушування, особливо при нерівномірному дозріванні. Також його використовують в якості гербіциду для досходового захисту від злакових і однорічних дводольних бур'янів на певних культурах.

Реглон Супер широко використовується у с/х, як десикант на насіннєвих і товарних посівах технічних, овочевих, а також олійних культур. Протягом пару днів після обробки цим препаратом зелені частини бур'янів і культурних рослин, підсихають, що, в свою чергу дає можливість з високою ефективністю точні терміни збирання врожаю, підвищити мастичность і якість насіння, збільшити врожайність, зменшити ураженість хворобами, а також витрати на сушку і доробку насіння.

Потужно і Швидко

, крім диквата, містить у своєму складі ще й спеціальні ад'юванти, а також ефективний змочувач. Даний препарат відносять до десикантам швидкої дії. Він вже через 15 хв після нанесення - не змивається дощем, а це, в свою чергу, робить його просто ідеальним засобом для десикації безпосередньо під час дощу. На відміну від інших препаратів аналогічної дії ефективність Реглон Супер абсолютно не залежить від температури повітря (варто зазначити тільки, що в сонячну погоду він діє швидше).

Основине переваги:

  1. найбільш швидкодіючий з доступних на ринку десикантів (дає можливість приступити до збирання врожаю вже через 5-7 днів безпосередньо після обробки рослин);
  2. забезпечує рівномірне і швидке дозрівання, що, в свою чергу, дає можливість прибрати врожай за будь-яких погодних умовах при чому в оптимальні терміни;
  3. допомагає припинення поширення і розвитку захворювань (фітофтороз картоплі, сіра та біла гнилі соняшнику і т. д.);
  4. скорочує втрати насіння безпосередньо під час прибирання;
  5. знижує вологість насіння, завдяки чому скорочуються витрати на сушку;
  6. допомагає знизити витрати на прибирання;
  7. допомагає збільшити врожайність, зберегти олійність і підвищити якість насіння;
  8. завдяки тому, що разом з культурними рослинами він висушує ще й бур'яни - полегшується прибирання;
  9. вже через 15 хв після обробки він не змивається дощем.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ