Головна : Новини

Правильно вибираємо сприятливі дні і дати

, 10:02
0 248

Далеко не всі дні однакові. Можливо, ви звернули увагу на те, що в одні дні робота йде легко, все виходить, відбуваються вдалі покупки, урочистості проходять весело в невимушеній обстановці, а в інші дні як ніби хтось спеціально встромляє нам палиці в колеса. За що б не взялися-все буде йти з працею, виникають постійні перешкоди і проблеми.

Секрет вдалих і невдалих днів криється в енергетиці дня. Для кожної події є своє, строго певний час. Коли енергетика дня підтримує подія, то все складається вдало і легко, ніби невидима сила допомагає вам, створюючи сприятливі збігу обставин.

Не варто робити ніяких важливих починань в несприятливий день. Ні довгоочікувана покупка, ні подія ніколи не принесуть радості, будучи досконалими в поганий день. Тому, вкрай важливо ретельно підбирати дату для важливої події. Задумайтеся, чи варто відкривати магазин в день без багатства або грати весілля в день руйнування? Звичайно, багато що залежить від особистої вдачі, але, за статистикою, ті, хто для весілля вибрав поганий день, згодом розлучалися або їх стосунки залишають бажати кращого.

чи Варто так ризикувати своєю долею? Чи все ж краще ретельніше ставиться до вибору днів для важливих справ, адже тоді ризик невдачі і розчарування буде зведений до мінімуму. Підбір сприятливих дат здійснюється строго індивідуально на підставі енергій присутніх у вашій карті народження в поєднанні з енергіями з с. Китайський календар - це джерело корисної інформації. На відміну від західного календаря, який показує тільки числа, китайський календар відображає руху і зміни енергій щодо часу. китайського календаря лежить місячно-сонячний зодіак, що відображає руху місяця і сонця, а також головних планет і зірок сонячної системи та їх вплив на землю.

Планети і зірки, особливо ті, які знаходяться у відносній близькості від землі, надають безпосереднє вплив на нашу планету. Насамперед, це, звичайно ж, гравітація, різні види випромінювання і випромінювання, витікаючі від них. Поєднання всіх цих видів енергій і представляють енергетичну картину дня. Якщо енергії поєднуються між собою добре, це значить, те, що день буде вдалим. Якщо погано - виникають сутички і у ці дні краще утриматися від важливих справ.

Для того, щоб вибрати сприятливий день, потрібно проаналізувати, як поєднуються енергії з вашої натальной карти бацзи з енергіями року, місяця і дня з китайського календаря. Подивитися в які вони складаються комбінації, не викликають зіткнень, і тільки після цього ви можете робити висновок про те, чи гарний цей день особисто для вас чи ні.

Джерело: Гороскоп на 2017 рік

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ