здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Онкологічні захворювання нирок

Червень 15 2017

Нирки - це парні органи, розташовані по обидва боки від хребта в просторі між органами черевної порожнини і м язами spini. Кожну нирку оточує жирова тканина, зверху від нирки розташовується наднирник. Нирки - це органи сечової системи. Вони продукують січу, з якої виводиться надлишок води і солей з організму, а також продукти життєдіяльності людини. Сеча збирається в нирковій балії і виводиться по сечоводу в сечовий міхур. Далі ж ми розглянємо які бувають онкологічні хвороби даного органу і розповість нам про це головний редактор порталу .

Пухлини нирки: Які бувають?

У нирці зустрічаються два основних види злоякісних пухлин:

 • пухлини, що розвиваються з тканини самої нирки (нирково-клітинний рак);
 • пухлини, що розвиваються з ниркової миски.

Із доброякісних пухлин найбільш поширеними є ангіоміоліпоми (пухлини, що складаються з жирової, м'язової тканин і судин). Ці пухлини мають характерні ознаки, які можна виявити при спеціальному рентгенівському обстеженні (комп'ютерній томографії). При великих розмірах ангіоміоліпоми потрібно видаляти, оскільки вони можуть легко пошкоджуваттся навіть при незначних травмах і приводити до небезпечної внутрішньої кровотечі.

Рак нирки: Як часто зустрічається?

Рак нирки становить 4 % від усіх виявлених злоякісних новоутворень. Пухлини нирки зустрічається переважно у людей у  віці 50-70 років, хоча це захворювання може зустрічатися у підлітків і навіть дітей. У чоловіків пухлини нирки зустрічаються трохи частіше, ніж у жінок, а у міського населення частіше в порівнянні з сільським.

Які фактори призводять до розвитку раку нирки?

 • Куріння є одним з найбільш значних факторів ризику раку нирки. У курців вірогідність захворіти на цю хворобу збільшується приблизно в 2 рази в порівнянні з некурящими;
 • Ожиріння, особливо у жінок;
 • Зловживання болезаспокійливими засобами також може сприяти розвитку цього захворювання;
 • Професійні фактори. Ризик цього захворювання підвищений у робітників металургійної промисловості, шкіряного виробництва і при роботі з азбестом і кадмієм. Необхідно підкреслити, що вплив останніх факторів не дуже великий і визнається не всіма фахівцями;
 • Генетичні чинники, які проявляються у випадках сімейного раку нирки (наприклад, синдром Фон Гіппель-Ліндау). У цих випадках характерний розвиток захворювання в молодому віці, часто характерний розвиток пухлин в обох нирках і виникнення багатьох осередків раку в них.

Як проявляються пухлини нирки?

Оскільки нирки знаходяться глибоко в тілі людини, часто пухлини ростуть дуже довго і досягають великих розмірів, перш ніж з'єднання є ознаки, що дозволяють запідозрити їх. Більшість пухлин в даний час виявляються випадково при ультразвуковому дослідженні, що виконується з приводу інших захворювань або симптомів:

 • Одним з найбільш частих симптомів раку нирки є поява крові в сечі. Нерідко слідом за цим в області нирки виникають гострі болі, обумовлені закупоркою сечоводу кров'ю яними згустками, які проходять після відходження згустків з сечею;
 • Біль у ділянці нирок є другим по частоті симптомом раку нирки. Біль може носити тупий характер, що пов'язаність язано з розтягуванням фіброзної капсули нирки або здавленням пухлиною нервових сплетінь. Гострі болі в попереку, як правило, пов'язані з кровотечею і утворенням згустків, що перешкоджають відтоку сечі;
 • Наявність пухлини в області нирки, яку можливо промацати, характерно для поширеного пухлинного процесу;
 • Іноді при пухлинах нирки спостерігається розширення вен близько яєчка. Якщо таке розширення відбувається раптово або після 40 років, необхідно звернути до лікаря, оскільки це може бути симптомом серйозної патології;
 • Рак нирки відрізняє висока частота розвитку різноманітних проявів, пов'язаних з виробленням пухлиною різних біологічно активних речовин, що дало підставу назвати рак нирки "терапевтичною пухлиною". Пухлини нирки можуть виробляти різноманітні білкові субстанції, здатні приводити до: збільшення рівня кальцію в крові, підвищення температури тіла, зниження або підвищення кількості еритроцитів, прискорення ШОЕ, підвищення тиску, порушення згортання крові. Всі ці стани проходять після повного видалення пухлини. Повернення цих симптомів, як правило, говорити про рецидив захворювання або розвиток віддалених метастазів.

Як виявляються пухлини нирки?

При підозрі на пухлину нирки або при наявності неспецифічних болів в попереку в даний час широко використовується ультразвукове дослідження (УЗД) нирок. Перевагами цього дослідження є його низька вартість, доступність, безпека, відсутність шкідливого впливу рентгенівських променів. При УЗД можна чітко відрізнити звичайну кісту нирки від пухлини або підозрілого утворення, що вимагає виконання комп'ютерній комп'ютерної томографії. Недоліками УЗД є не цілком надійні результати у огрядних хворих, іноді пухлину важко виявити через екранування ультразвуку ребрами або газом в кишечнику. Крім цього, результати дослідження залежать від досвіду і кваліфікації лікаря, що виконує УЗД.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Правильно вибираємо... Торговля бинарными... 
Переглядів: 226
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен