Головна : Новини

Стоматологічний кабінет: меблі потрібна для його облаштування?

, 12:20
0 288

Напевно, одиниці з нас відвідують стоматолога з задоволенням. І головною причиною цього є не те, що дії дантиста приносять нам страждання (адже новітнє стоматологічне обладнання дає можливість видаляти (є немає можливості зберегти), пломбувати або свердлити зуби майже безболісно). Найчастіше людину переслідують якісь дитячі страхи. Тому, оформляючи стоматологічний кабінет, дуже важливо зробити так, щоб клієнт відчував себе в ньому максимально комфортно і щоб про «жахи» з його дитинства тут йому ніщо не нагадувало. При обладнанні робочого простору стоматолога, дуже важливо визначитися, яка саме меблі буде встановлена всередині.

Згідно з нормативами, на 1-але крісло повинно виділятися як min 14 м 2 площі кабінету, а на кожне таке крісло треба додати ще по 7 м 2. На практиці, навіть приміщення маленькій площі можна трансформувати в сучасний стоматологічний кабінет. Дуже важливо, щоб на 100 % відповідала критеріям: ергономічності, екологічності сировини, з якого її виготовляють, гігієнічності, компактності і функціональності. Всередині самого стомат. кабінету не повинно бути абсолютно нічого зайвого – відстані між різними предметами обстановки потрібно вибирати такими, щоб мед. працівники спокійно могли робити свою роботу і не турбували при цьому спокій пацієнта. Якщо меблі для стомат. кабінету розміщена раціонально, то медперсонал робить min зайвих рухів, а це, в свою чергу, виключає виникнення будь-якого дискомфорту для людини, який прийшов до стоматолога зі своїми проблемами.

Необхідні меблі

Яким ж саме обладнанням треба оснащувати приміщення, де стоматолог приймає хворого? Яка меблі потрібні, щоб лікар зміг надати людині послуги належної якості?

Особливу увагу слід приділити стоматологічному крісла (якщо потрібно, його можна застосовувати як кушетки). Для зручності клієнта в ньому передбачено регулювання положення за допомогою ножного приводу. Крім того, стоматологічний кабінет оснащують стоматологічною установкою зі світильником, бормашиною, плювальницею, скеллером, пістолетом для подачі повітря і води. Робоче приміщення стоматолога повинно бути обладнане:

  • стільцями;
  • письмовим столом;
  • столиком для стерильних інструментів;
  • столиком для амальгамосмесителя;
  • столиком лікаря біля крісла (дуже часто він є невід'ємною складовою самого стомат. крісла).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ