здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

УЗД: Основні різновиди

Червень 22 2017

УЗД (воно ж ультразвукове дослідження) тепер є найбільш ефективним та інформативним, а також безболісним і безпечним методом дослідження, що в рамках діагностики хвороб або профілактичного обстеження можна проходити як дітям, так і дорослим. Потрібно відзначити, що УЗД, зроблене на фірмових сучасних апаратів extra-класу, на сьогоднішній день не має абсолютно ніяких протипоказань і дає можливість виявити навіть найдрібніші деталі і побачити min зміни у всіх системах і органах внутрішніх без винятку.

Безпосередньо в залежності від внутрішнього органу, що треба досліджувати, ультразвукове дослідження ділять на кілька різновидів і до кожної з яких потрібна спец. підготовка, щоб можна було в max короткі терміни отримати найповнішу інформацію. До речі, можна зробити в поліклініці «Центр-Мед+»: centr-med72.ru.

Види УЗД:

  1. Ультразвукові дослідження, що проводять спереду (безпосередньо через черевну стінку) за допомогою спеціального датчика. Їх називають абдоминальными і вони дають можливість дослідити наступні внутр. органи: шлунок, печінка, нирки, селезінку, підшлункову залозу, передміхурову залозу, яєчники і придатки, матку, а також частина аорти, яка знаходиться в черевній порожнині;
  2. Вагінальне ультразвукові дослідження також проводять спец. датчиком. Для захисту застосовують стерильний презерватив. Цей метод проведення дослідження придатків і матки - найбільш ефективний та інформативний;
  3. Ректальне ультразвукові дослідження дають можливість досліджувати передміхурову залозу через пряму кишку;
  4. В окрему групу виділяють ультразвукові дослідження кровоносних судин, периферійних лімфатичних вузлів, щитовидної залози, м'язів, а також суглобів;
  5. Ультразвукове дослідження серця (ехокардіографія) проводиться за допомогою особливого датчика з використанням складного ЗА і спрямована на оцінку швидкості кровотоку в різних відділах, стану клапанів, камер та міокарда, а також мн. ін;
  6. Ультразвукове дослідження молочних залоз дає max достовірну інформацію про те, в якому стані знаходяться молочні залози.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Духи з східним відтінком Апаратна косметологія... 
Переглядів: 220
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен