Головна : Новини

Духи з східним відтінком

, 11:45
0 258

Збираючись на роботу, важливу зустріч, діловий обід чи офіційний прийом, ви повинні приділити максимум уваги створення відповідного образу. Природно, доведеться попрацювати над зачіскою, макіяжем, одягом, взуттям, аксесуарами, але композиція не буде цілісною, якщо не вибрати дорогий і незабутній аромат. Сьогодні немає особливих проблем з пошуком ароматів, але є великий ризик натрапити на продукцію низької якості або зовсім підробку. Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам зануритися в світ ексклюзиву, купивши всесвітньо відомі, оригінальні , походження яких не викликає й тіні сумніву.

Унікальність походження

У світі моди є величезна кількість парфумерних брендів, які вже давно стали класикою. Кожен з них володіє багатою історією та унікальними якостями, які дозволяють займати певне місце на ринку і у свідомості клієнтів. Що стосується Montale, то біля його витоків стояв, сьогодні вже всесвітньо відомий і уславлений метр парфумерії - П'єр Монталь. Його неповторний стиль, талант і неабиякі погляди на традиційні моменти, дозволили створити чудові багатогранні аромати, які в повній мірі розкривають індивідуальність їхнього власника.

Унікальність цієї лінійки парфумів полягає в їх походженні. Як відомо, мсьє Монталь в свій час близько трьох років провів на Аравійському півострові. Там, серед безкрайніх пісків, виснажливої спеки і барвистих оазисів він працював над створенням ексклюзивних ароматів для тамтешніх шейхів, емірів і принців. Як будь-який справжній майстер своєї справи, він не міг почерпнути щось із цього періоду, не збагатити свій особистий і професійний досвід. Повернувшись на батьківщину, Монталь приступив до створення власної лінії парфумерії, яка багато в чому нагадувала традиційні для Сходу аттары - унікальні букети, для виробництва яких не використовуються спиртові сполуки, а лише ароматичні масла.

Як зайняти свою нішу

Аналізуючи косметичний ринок, можна прийти до висновку, що вся парфумерія може бути розділена на три групи:

  • Масова (бюджетна) - продукція широкого вжитку, для виробництва якої використовуються прості і нехитрі компоненти. Такі парфуми не відрізняється оригінальністю ароматів, унікальністю нот, адже їх доля - доступна ціна;
  • Люксова - парфумерія від провідних будинків моди, ювелірних брендів. Має високу ціну ,оскільки в її розробку інвестуються колосальні кошти, використовуються унікальні компоненти, поєднання яких повністю піддається впливу модних тенденцій;
  • Нішева - це букети, над якими працюють визнані парфумерні майстра і компанії, з багатим досвідом та історією.

Саме до нішової категорії і відноситься продукція бренду Montale. Її завжди відрізняє ексклюзивність ароматів, повністю натуральна сировина, обмежені обсяги виробництва (а отже, висока якість, оригінальний флакони. Це продукція для справжніх цінителів і її можна без проблем купити в інтернет-магазині TopParfyum.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ