Головна : Новини

Основні симптоми та терапія другого ступеня дисбактеріозу

, 15:12
0 272

У нашому житті абсолютно все врівноважено і порушення цієї рівноваги веде до різного роду катастроф: як малим, так і великим. У людському організмі, ім'я подібної катастрофи - дисбактеріоз, що виникає при порушенні мікрофлори нашого кишечника. Далі ми більш детально поговоримо про 2-ой стадії даної проблеми і розповість нам про неї головний редактор сайту .

Мікрофлора кишечника людини стабільна і може бути порушена лише досить серйозними діями, а ось зрушена і необдуманими невеликими шкідницькими вчинками, скоєними особисто самим людиною. Але якщо не вжити відповідних заходів - руйнування продовжуватися, ну а ситуація погіршитися і дійде до критичної точки. Дисбактеріозом називається розлад кишечника, головними проявами якого є запори і проноси. Його друга ступінь вже більш відчутна для людського організму, а 3-ю і 4-ю сміливо можна назвати початком справжньої катастрофи.

Дисбактеріоз 2-го ступеня: Симптоми

Початкова стадія дисбактеріозу зміна функцій кишечника не викликає і цілком може бути викликана простим порушенням режиму харчування.

Дисбактеріоз другій стадії характеризується підвищенням кількості патогенних паличок (грибів Candida, протеев, стафілококів), а також не викликає сумнівів недоліком біфідобактерій і ослабленням їх кислообразующей активності.

  1. Функціональні розлади. На цій стадії розвитку даного захворювання зустрічаються різні невиразні розлади: затримка стільця або ж, навпаки, зелений рідкий стілець, який супроводжується неприємним запахом, зрідка спостерігається нудота;
  2. Кишкові прояви. Діарея, обкладеність язика нальотом білого кольору, алергія у вигляді кропив'янки, відчуття переповненості;
  3. Шлункові прояви. Сильна відрижка, біль безпосередньо після прийому їжі, печія, біль подложечной області, нудота, здуття, відсутність апетиту.

Дисбактеріоз 2-го ступеня: Особливості терапії

Під час лікування даного захворювання треба запастися терпінням, оскільки терапія передбачає як прийняття ліків, так і найсуворіше дотримання дієти.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ