Головна : Новини

Сапфірові брекети: переваги і особливості

, 12:55
0 842

Людям властиво прикрашати зовнішність. Якщо перснів, намист і браслетів недостатньо, в хід йде «тюнінг» тіла. Татуювання, пірсинг, нарощування нігтів. Добралися і до зубів. Модна стоматологічна послуга: інкрустація емалі дорогоцінними каменями. І модних пацієнтів не лякає, що здоровий зуб доводиться свердлити: краса вимагає жертв.

Тепер блискучі самоцвіти на озброєння взяли і лікарі-ортодонти. Неймовірною популярністю серед представників шоу-бізнесу, акторів і просто красунь користуються сапфірові брекети. У цьому випадку камені не псують зуби, а прикрашають, одночасно доводячи посмішку до досконалості. Радує, що оцінити новинку змогли і українські пацієнти. Конструкції встановлюють у столичній клініці .

Які сапфіри використовують ортодонти

Погодьтеся, рот, повний синіх виблискуючих самоцвітів надто ексцентрично. Це якщо брекети інкрустувати природними сапфірами. Насправді в ортодонтичних констркциях використовується монокристалличекий оксид алюмінію, який і отримав назву штучний сапфір.

Це мінерал, вирощений в лабораторії, і з вигляду більше нагадує діамант. Кристали створюють при температурі 20500С, потім роблять ограновування і полірують. Камені виходять прозорі, а в променях світла блищать і переливаються.

Сапфірові плюси

найцікавіше, що такі брекети і виглядають оригінально, і «працюють» на результат. Результат пацієнти клініки 32 Dent відзначають вже через 6 місяців після установки.

Чим хороші брекети з сапфіровими кристалами:

  • естетичний варіант ортоконструкций. Не псує імідж, а прикрашає. З однаковим успіхом підходить діловим людям, телеведучим, підліткам;
  • непомітні на зубах. Не створюється ефекту «металевої скоби»: дугу фарбують в колір емалі, а камені пропускають світло і нагадують про себе тільки мерехтливими відблисками;
  • монокристали міцніше кераміки: штучний сапфір залишає сліди на смарагдах, гранатах і кварцах;
  • надійна фіксація;
  • адаптація 3-5 днів. Поліровані камені не дряпають слизову, дикція не порушується, Пацієнти відзначають, що «просто незвично перший час»;
  • камені не біліють в неоновому світлі: важливо для любителів нічних клубів і дискотек;
  • Немає гальванічного ефекту. Простіше кажучи, у людини не болить голова при носінні брекетів.

Ще один нюанс, який виділяє сапфірові брекети – ціни. Вартість, звичайно, нижче, ніж на природні дорогоцінні камені. Але в порівнянні з керамікою – це дорогі «штучки». У клініці 32 Dent пропонують компромісний варіант: встановити сапфіри на передні зуби, а на інші – кераміку.

Естетика і результат – це брекети з монокристалами в дії.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ