Головна : Новини

Як вибрати хороші окуляри

, 23:43
0 934

Більшість сучасних жінок і чоловіків у гонитві за модними трендами намагаються в щоб те не стало відстрочити поява зморшок навколо очей. Приділяючи час пошуку численних кремів, масок та інших косметичних процедур, вони забувають, що вирішити проблему може один популярний аксесуар – сонцезахисні окуляри від інтернет-магазину .

Навіщо потрібні очки і на що звертати увагу?

Якщо гарненько покопатися у власних спогадах, то напевно виявиться той факт, що ми жмуримося в сонячні дні від яскравого світла. Аналогічну ситуацію можна спостерігати в дзеркальному фотоапараті, де одним із способів корекції експозиції при надмірному освітленні, є зменшення розмірів (діаметру) діафрагми, тобто кількості променів, падаючих на сенсор. В цей час, шкіра навколо очей стискається, формуючи природні складки. Чим частіше і довше це триватиме, тим ближчими стануть зморшки.

Отже, окуляри здатні запобігти зморшки, але в першу чергу вони потрібні для захисту самих очей від яскравого випромінювання. Крім того, постійне примружування знижує ступінь оцінки обстановки, що вкрай негативно позначається, наприклад, на безпеку керування автомобілем. Але для того, щоб вибрати стильні, безпечні та ефективні очки, доведеться витратити свій час і врахувати наступні фактори:

  • Матеріал лінз, оправ та її форма;
  • Ступінь затемнення лінз;
  • Рівень захисту.

Трохи про матеріали

У цьому плані куди важливіше вибрати з чого будуть виготовлені лінзи. Варіантів тут, в принципі, два: скло або полімер (полікарбонат, акрил тощо). На користь першого говорить стійкість до подряпин і перепадів температур, але пластик менш травмоопасен (не такий крихкий) і помітно краще затримує ультрафіолетові промені. Що стосується оправи, тут важливіше не сам матеріал (метал або пластик), а якість виконання (відсутність тріщин, форма, кріплення окремих елементів).

Ступінь затемнення лінз досягається за рахунок нанесення певного покриття (поляризованого, дзеркального, фотохромного, градуйованого тощо). Кожен варіант має свої особливості (відображає світ, змінює відтінок, інтенсивність світлового випромінювання). Відповідно, існують обмеження для використання конкретних типів лінз, наприклад, в горах або на морі ідеальними будуть поляризовані лінзи, усувають численні відблиски, тоді як водіям рекомендовані окуляри з фотохромним напиленням.

Цей же принцип використовується і щодо світлопропускної здатності. Максимальний рівень треба використовувати тільки там, де дійсно яскраве сонце, інакше можна негативно вплинути на самі очі.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ