здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Стилі в образотворчому мистецтві: Абстракціонізм і його вигляд

Липень 09 2017

Насамперед, абстракціонізм є протистоянням логіки і цивілізації. Взагалі вся історія цивілізації 21 ст. побудована на різних засадах, алгоритмах, формулах, правилах і рівняннях. Але, людям властиве прагнення до гармонії і рівноваги.

У зв'язку з цим на початку століття технічної і наукової революції з'явився стиль образотворчого мистецтва, що не підкорявся традиційним канонам малювання, головною метою якого було дати свободу хаотичного і неусвідомленого, на 1-ий погляд позбавленого здорового глузду, і тим самим дозволяючи людині звільнитися від впливу догматів і норм, а також зберегти власну внутрішню гармонію.

до Речі, картини в стилі абстракціонізм від сучасних художників можна придбати в студії живопису .

Абстракціонізм: Що це таке?

Саме слово "абстракціонізм" (походить від лат. "abstractus", яке перекладається, як абстрагований, віддалений). Це дуже широкий напрямок у мистецтві 20-го століття, яке з'явилося в декількох європейських країнах на початку 1910 року. Для даного виду образотворчого мистецтва характерне застосування суто формальних елементів для воспроизводения реальності, де точне відображення або імітація дійсності не було самоціллю.

Засновниками абстракціонізму були такі художники, як: К. Малевич, В. Кандинський, П. Мондріан, Р. Делоне, Ф. Купка. Їх спосіб малювання був заснований на прагненні до «гармонізації», створенні конкретних геометричних форм і колірних поєднань, щоб викликати у споглядальника всілякі асоціації.

В самому абстракціонізмі виділяють 2-ва чітких напрямки: лірична абстракція, безпосередньо в якій композиція формується з вільно поточних форм (яскравий представник - Кандинський), а також геометрична абстракція, яка заснована головним чином на чітко окреслених конфігураціях (яскраві представники: Мондріан, Малевич). Крім того, в абстракціонізмі також є ще і пару самостійних великих течій:

  • Кубізм;
  • Районизм (Лучізм);
  • Неопластицизм;
  • Орфизм;
  • Супрематизм;
  • Ташизм;
  • Абстрактний експресіонізм.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Як вибрати хороші окуляри Купити Plaviks на сайті... 
Переглядів: 473
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен