Головна : Новини

Купити Plaviks на сайті plavixsanofi.com.ua

, 14:04
0 463

При ішемічній хворобі серця, гострому коронарному синдромі, після перенесеного інфаркту або інсульту завжди виникає необхідність якісної та ефективної терапії, яка дозволить підвищити шанси хворого на виживаність. Потрібно запобігти процес утворення тромбів, а також розширити судини, щоб поліпшити кровообіг і роботу серцевого м'яза. З цим відмінно впорається ліки , яке можна придбати на сайті plavixsanofi.com.ua.

Плавикс являє собою таблетки, діючою речовиною яких є клопидрогел. Вони приймаються у добовій дозі 75 мг, нерідко – в парі з аспірином, для більш ефективного і повноцінного впливу. Ці таблетки зазвичай призначають після стентування, в якості підтримуючої терапії або при перенесених інфарктах, інсультах, гострому коронарному синдромі або захворювання артерій.

Оригінальний Плавикс і його вплив

Препарат має в своєму складі активна речовина клопидрогел, яке робить процес утворення тромбів неможливим. При прийомі таблетки тромбоцити перестають бути клейкими, згустки крові не утворюються, і ризик виникнення ішемічної хвороби серця мінімізується.

Після інсульту реабілітаційний період дуже тривалий і складний, тому стан хворого вимагає особливого і постійного контролю з боку лікарів. При госпіталізації у випадку інфаркту першу таблетку Плавикса потрібно прийняти протягом перших 72 годин – він відразу почне діяти. Процес склеювання тромбоцитів відразу пригнічується, але потрібно продовжувати приймати ліки навіть після цього, у добовій дозі 75 мг.

Плавикс прописується завжди при гострому коронарному синдромі, після серцевого нападу, інфаркту або інсульту, при захворюваннях артерій і після стентування в якості профілактичного засобу від атеротромбозу. Препарат розширює серцеві судини, у результаті поліпшується приплив, і попереджається ризик розвитку ішемічної хвороби серця.

Щоб придушити клейкість тромбоцитів повністю, ліки потрібно приймати довго – рекомендується курс, який триває близько року. Тільки в такому випадку можна точно уникнути виникнення атеросклерозу і різко знизити ймовірність утворення тромбів. При цьому, лікарі не рекомендують купувати аналоги Плавикса. Навіть якщо в них міститься речовина, його концентрація може бути недостатньою, щоб отримати по-справжньому повноцінний ефект.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ