Головна : Новини

7 найшвидших людей у світі

, 23:53
0 1224

Найшвидший бігун на 100 м

Усейн Болт - справжній король легкої атлетики, легенда світового спорту. Болт - це найшвидша людина в світі. Неймовірна швидкість стала можливою завдяки величезному таланту і приголомшливій завзятості спортсмена. Чемпіон родом з Ямайки. Ніким не побитий рекорд - 9,58 с, Усейн встановив у 2009 році в Німеччині. Переглянути ТОП-10 найшвидших бігунів на 100 м можна .

Найшвидший стрілець з револьвера

Джеррі Мікулек - викладач стрільби, спробував майже кожен тип вогнепальної зброї. Він відомий як один з найшвидших стрільців в світі: всаджує 5 куль з револьвера в гральну карту за 0.57 секунди. Мікулеку в даний час належить п'ять світових рекордів револьверної стрільби. Крім того, Мікулек - досвідчений збройовий майстер, який налаштовує і регулює свої власні револьвери для їх поліпшення. Його підтримує компанія Smith & Wesson, яка створила модель 625JM S & W в його честь.

Найшвидша збірка кубика Рубіка - 12.34 секунди

Найшвидшим збирачем кубика Рубіка є Шотаро Макісумі. Він став відомий ще до того, як встановив декілька світових рекордів кубика Рубіка.

Найшвидший у світі секретар - 100 штампів за 20 секунд

Мііт - найшвидший секретар в світі, яка може ставити штампи (друку) із запаморочливою швидкістю. Вона з Японії і схожа на знаменитих японських роботів.

Найшвидше ляскання в долоні - 14 разів за секунду

Кент Френч - людина, яка розвинула власну техніку ляскання. Він об єднав свій унікальний стиль з спритністю і витривалістю і поставивши світовий рекорд на бавовні - 721 разів за 60 секунд! Ще ніхто не зміг побити цей рекорд.

Найшвидший перезарядчик зброї

Тревіс Томесі був оголошений як найшвидший перезарядчик зброї. Те, що він робить, складно описати.

Сама швидко питуща людина

Ми не знаємо, хто це, але стверджується, що цей хлопець - володар світового рекорду по швидкості пиття води. У будь-якому випадку, швидкість вражаюча: 1,5 літра води за 4,88 секунди.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ