Головна : Новини

Відбілююча система Beyond Polus

, 12:13
0 805

Відбілююча система Beyond PolusЧи можливо стати володарем білосніжної усмішки, як у зірок Голівуду? Звичайно! Сьогодні стоматологічні клініки пропонують унікальну можливість висвітлити свої зуби на кілька тонів за допомогою системи професійного відбілювання Beyond Polus. Ця порівняно нова, але найпрогресивніша технологія вже завоювала серця (і зуби) мільйонів людей по всьому світу і в нашій країні. До речі, у Волгоградській області також є апарат Beyond. Саме тому якщо ви плануєте провести відбілювання зубів у Волгограді на м. Волзький є стоматологія «Ріца», в якій ви можете це зробити.

Beyond Polus - це професійна відбілююча система, максимально безпечна і абсолютно безболісна. Але в чому ж її принципові відмінності від інших технологій?

Перш за все, нагадаємо, як відбувається підготовка до процедури відбілювання зубів. Спочатку лікар-стоматолог виключає можливі патології зубів і ясен, до таких відносяться:

  • каріозні порожнини;
  • тріщини зубів;
  • оголення кореня;
  • наявність неякісних пломб.

Потім обов'язково проводиться професійна чистка зубів, що дозволяє зняти наліт і камінь, тим самим максимально підготувати емаль зубів до відбілювання. Далі на зуби наноситься спеціальний відбілюючий гель, що містить перекис водню або карбаміду, які і допомагають освітлити зуби без шкоди для здоров'я. При цьому слизові рота ретельно ізолюються різними обмежувачами, щоб уникнути зіткнення з гелем. І саме на цьому, головному етапі в процес вступає апарат Beyond Polus.

Найважливішою відмінною рисою Beyond є використання лампи інтенсивного холодного світлового потоку. Для порівняння більшість інших відбілюючих систем ґрунтуються на випромінюванні ультрафіолетового світла або лазера. Ці технології вважаються безпечними для емалі, однак вони можуть викликати чутливість зубів, що зберігається протягом декількох днів після процедури. За рахунок холодного світловипромінювання технологія Beyond Polus зводить до мінімуму неприємні відчуття, а в більшості випадків виключає їх зовсім.

Активний кисень під таким джерелом світла набагато швидше проникає в глибину емалі і ефективніше відбілює зуби. Результат перевершує всі очікування - зуби стають світлішими на 8-12 тонів і при правильній гігієні порожнини рота зберігають свою білизну до 6 місяців! Інші, навіть найпопулярніші системи, такі як ZOOM 3, не дають такого ефекту - максимум до 10 тонів за колірною шкалою. А необхідність повторного візиту до лікаря-стоматолога для проведення цієї ж процедури може виникнути вже через пару місяців.

Ще один безперечний плюс системи Beyond Polus - не потрібно просиджувати в кріслі стоматолога 1.5 - 2 години (як це відбувається при використанні інших технологій). Процедура Beyond займає три сеанси всього по 10 хвилин з перервою в 5 хвилин, що дозволяє скоротити час відбілювання як мінімум на 30 хв. Погодьтеся, викроїти 50 - 60 хвилин навіть в самому напруженому графіку набагато легше!

Але мало відбілити зуби, необхідно зберегти білизну зубів протягом усього життя.

І, звичайно, необхідно сказати про ціну на відбілювання зубів за допомогою технології Beyond Polus. Незважаючи на свою прогресивність і очевидні переваги над іншими системами, її ціна значно нижча вартості інших поширених систем, що не може не радувати.

Професійна відбілююча система Beyond Polus в стоматологічній клініці «Ріца» на м. Волзький - це всього один крок на шляху до білосніжної посмішки!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ