Головна : Новини

Заняття йогою: Що потрібно знати?

, 22:31
0 270

йогаЙога - це вишукування людей, які випадковим чином ще в давнину відзначили, що тільки в спокої власної свідомості і в тиші навколишнього світу можна: відновити здоров'я, позбутися від якихось перевантажень та обмежень, відійти від вирішення сімейних справ, а також вирішення інших питань.

Ця техніка роботи зі своєю свідомістю називається модним словом «медитація». За тисячі земних років практики йоги незначна кількість осіб просунулося до просвітління і до отримання вищих знань, які, в свою чергу, є результатом занять йогою або ж настали в результаті якихось інших уявних дій конкретної особи.

Йога потрібна людям, які шукають благодать. Вона може бути використана тільки в країнах з м'яким кліматом, де можна присісти під кожним деревом і медитувати на теми, які йоги свідомо мало розуміли тоді і мало розуміють зараз (будова Всесвіту, цілі і завдання людини на Землі, з яких світів люди приходять і куди йдуть). Зокрема, при заняттях йогою в теплих краях і країнах їжу добувати не треба: руку простягнув, зірвав і з'їв банан і медитуй собі далі.

Люди, що займаються йогою в північних широтах, не розуміють її філософії, а також і не хочуть, і не можуть вивчати послідовно роками ступені її знань. Як відомо на сьогодні їх є 12. У сучасній літературі посилаються тільки на 4 ступені. Філософія індійської йоги для осіб з північних широт незрозуміла, тим більше що в сучасних джерелах про йогу намагаються навчати тільки чотирьом ступеням посвят в знання. І тому викладання йоги обмежується найчастіше вивченням Хатха-йоги, тобто позами і асанами свого фізичного тіла, які нібито регулюють енергетику фізичного тіла людини.

Окремі гуру йоги вчать людей позбавлятися від страждань, обмежень, емоцій, думок та бажань. Також вони орієнтують своїх учнів на відчуженість від життя, на відхід від життя зовсім, тобто на земну смерть (в жорсткому випадку), на відхід в сонний стан свідомості (в м'якому випадку), на інший змінений стан свідомості учня. Йоги вважають, що їх методики дозволять людині включити в дію наявний неусвідомлений ресурс людського земного буття.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ