Головна : Новини

Що собой преставляє медсправка 086 / у для вступу до вузу?

, 12:10
0 529

Довідка 086 / уДовідка 086 / у - це медичний документ, який є обов'язковим при вступі на роботу, в середні спеціальні навчальні заклади та ВУЗи. Довідку видає спеціальна медична комісія у вигляді заключення, в якому виноситься рішення про придатність або непридатність людини навчатися або працювати за бажаною спеціальністю. До речі, якщо ви із Челябінська і вам потрібно пройти медкомісію на навчання, щоб отримати довідку 086 / у, то вам допоможе сервіс http://gkb-74.ru/.

Медсправка для вступу до вузу містить наступні відомості:

 • Повне найменування поліклініки, де видається документ;
 • Інформацію про лікарів, які проводять медогляд. У довідці має бути зазначено їх ПІБ, посади, а також проставлені підписи і печатки;
 • Інформація про людину, що проходить медогляд. Його ПІБ, адреса і дата народження;
 • Вказується мета отримання документа, а також установа, куди вона буде пред'являтися.

Для чого потрібна медична довідка вступникам?

При вступі до ВУЗу абітурієнт збирає необхідну документацію, яку потім подає до приймальної комісії. Серед основних документів також має бути присутня довідка 086 / у: при її відсутності зарахування до навчального закладу неможливе.

Для оформлення такого документа медичні установи створюють спеціальні медкомісії, метою яких є комплексне обстеження стану здоров'я абітурієнта. Фахівці проводять ряд тестів і аналізів, за результатами яких виносять своє рішення у вигляді заключення. Цей висновок і визначає можливість надходження кандидатів на обрану ними спеціальність.

Список лікарів

Щоб отримати довідку 086 / у, абітурієнт повинен відвідати деяких лікарів і здати основні аналізи. Яких же фахівців потрібно пройти? Вам необхідно побувати у:

 1. невропатолога;
 2. хірурга;
 3. психіатра;
 4. оториноларинголога;
 5. нарколога;
 6. офтальмолога;
 7. та терапевта.

Крім того, в довідці мають бути зазначені відомості про наявні хронічні захворювання абітурієнта, а також наведений перелік захворювань, якими він перехворів. Також документ повинен надавати інформацію про всі зроблені щеплення.

Перелік аналізів

Для отримання меддовідки 086 / у необхідно також пройти ряд аналізів, серед яких основними вважаються:

 • тест на ВІЛ;
 • тест на сифіліс;
 • загальний аналіз крові;
 • флюорографія;
 • тест на наявність в крові речовин наркотичного та психотропного характеру.

Де отримують довідку 086 / у?

Перед вступом до вузу медкомісію можна пройти в міській чи районній лікарні за місцем вашої прописки. Якщо ви проходите медогляд в державній установі, то вам не доведеться його оплачувати. Однак з метою економії часу деякі вибирають обстеження в приватних поліклініках, але вже на платній основі. Прийнявши рішення на користь комерційної лікарні, обов'язково поцікавтеся про наявність ліцензії у даної установи, а також з'ясуйте, чи є в її штаті всі необхідні вам фахівці.

Після того як ви пройдете всіх лікарів і здасте основні аналізи, вам на руки видають медичну довідку, яку обов'язково потрібно завірити печаткою медичної установи. Так, ви отримуєте документ, який дає вам право на вступ і навчання у вузі за обраною вами спеціальністю.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ