Головна : Новини

Британці розробили технологію друку ліків на дому

, 21:12
0 372

3D-друк лікарських засобівЗ початку свого існування люди шукали методи лікування різних хвороб, спочатку їх лікували травами, потім - ртуттю, а в наш час різноманітність лікувальних засобів сягнула небаченого різноманіття. На сьогоднішній день, є по декілька десятків препаратів для терапії кожного захворювання. А майбутнє лікарських засобів - це "друк" ліків на 3D-принтерах.

Що собою представляє 3D-друк ліків?

Розробки в області 3D-технологій, які дуже швидко розвиваються, можуть дозволити пацієнтам створювати ліки для терапії хронічних захворювань прямо в домашніх умовах.

Останні новинки фармацевтичної промисловості, що показують на що можуть розраховувати пацієнти в майбутньому, були представлені на медичному форумі Dubai Health Forum. Одним з активних розробників створення технології 3D-друку лікарських засобів і виробів медичного призначення є британська біотехнологічна компанія FabRx.

Для створення ліків на 3D-принтері фармацевтам пропонується виготовити вихідну сировину, яка дозволить створювати таблетки з правильним дозуванням лікарського препарату. На думку розробників, подібна технологія дозволить зменшити кількість підроблених ліків, так як вихідна сировина і форми для друку повторити буде практично не можливо.

Відзначається, що в першу чергу подібною технологією планується оснастити клініки, які отримають можливість виробляти необхідні лікарські препарати самостійно.

«Наша ідея полягає в тому, щоб запустити цю технологію в лікарнях, а також зробити доступною для пацієнтів в домашніх умовах. В кінцевому підсумку ми хочемо прийти до того, щоб пацієнти змогли створювати індивідуальні лікарські препарати, виписані їм лікарем, самостійно. При правильному застосуванні цей метод буде найдешевшим для пацієнтів», - зазначають представники FabRx.

На сьогоднішній день 3D-препарати були випробувані тільки на тварин. Найближчим часом планується запуск клінічних досліджень. Розробники впевнені, що технологія може бути запущена в масове використання вже протягом двох років. Відзначається, що ця технологія дозволить знизити вартість дорогих препаратів, в тому числі, тих, які використовуються при лікуванні раку.

По матеріалам: ЛекОтзывы

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ