Головна : Новини

Профнастил

, 18:52
0 383

Профнастил або профільований лист являє собою металевий лист з оцинкованої сталі, форма поперечного перетину якого досягається на прокатних станах. Профілювання листа (хвилеподібний, трапециевидное та інше) здійснюється з метою підвищення жорсткості листа. Перші прототипи профільованого листа були створені на англійських мануфактурах ще на початку ХІХ століття і вони мали далеко не масове поширення, а зараз можна в будь-якому будівдаткови магазині.

Готовий профільований лист може використовуватися в якості:

- покрівельного матеріалу різних будівель;
- огороджувальних та несучих конструкцій;
- облицювального матеріалу стін.

Оцинкована сталь в якості матеріалу для готового виробу обрана не випадково. Вона володіє такою необхідною для зовнішніх металевих конструкцій корозійну стійкість, жорсткістю, міцністю. Крім оцинковки, лист додатково може покриватися синтетичним поліестеровим кулею, що додає підвищену стійкість кольору і захист від корозії.

По області застосування профнастил можна поділити на три основні групи:

- стіновий. Використовується при зведенні парканів, обшивки стін і стель будівель. Відрізняється невеликою вагою і низькою висотою профілювання;
- покрівельний або даховий. Використовується для покрівлі будівель, спорудженні навісів, ангарів. Відрізняється більшою міцністю;
- несучий. Використовується якзміцнюючого елемента несучих частин металоконструкцій. Відрізняється найбільшою міцністю з усіх трьох груп.

Переваги профнастилу:

- корозійна стійкість;
- довговічність;
- легка вага;
- широка кольорова гама;
- простота монтажу. < / p>

Недоліки:

- ефект барабана в покрівельному кулі;
- можлива втрата корозійної стійкості при пошкодженні захисного кулі листа.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ