здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке фантастика

Червень 25 2014

Що таке фантастика нам розповість Герман А. П. - співробітник сайту my-hit.org, на якому ви можете подивитися. І так, фантастика - це жанр мистецтва, а також творчий метод, що характеризується наступними особливостями: порушення кордонів реальності, загальноприйнятих умовностей, методу фантастичного допущення. При цьому основним її елементом, як окремого жанру, або ідеєю є іменне останнє (фантастичне допущеніение або ідея). Суть його полягає в тому, що в твір вводиться якийсь основний фактор (середовище проживання, персонажі та інше), який навіть теоретично неможливий в реальному світі. Це є основною відмінністю від так званого "реального мистецтва" (літератури, кіно, образотворчого мистецтва), в якому можливе використання так званогореального допущення - фактора, що не суперечить загальноприйнятій реальності.

По області застосування або сфері впливу фантастичні допущення можна класифікувати наступним чином:

- науково-фантастичні (технічні винаходи, відкриття законів природи та інше);
- футурологічні (действия відбуваються в майбутньому);
- фольклорні (казки, міфи, легенди);
- миротворчі (дії у вигаданому світі, фентезі);
- містичні (явища, які не піддаються раціональному поясненню) ;
- фантасмагорія (явище, яке не має логіки і здорового глузду).

Історія фантастика настільки ж длинна, як і історія людства. По суті давні твори і світогляд людини (легенди, саги, казки, міфи) - це і є фантастика в чистому вигляді (або її фольклорна складова, як було сказано вище). Якщо в давнину фантастична література відображала світогляд тодішнього людини (і в принципі, згідно з їх власним поглядам, могла й не рахуватися фантастичною), то на сучасному етапі фантастика виділилася в окремий жанр таких видів мистецтва, як література, кіно, живопис, скульптура та інших. Сучасна фантастика ділиться на наступні течії: наукова фантастика, фентезі, хоррор, магічний реалізм та інші.

← Профнастил Домофон  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен