Головна : Новини

Найпопулярніші у іноземних туристів російські сувеніри

, 00:30
0 716

російські сувеніриДуже велика кількість іноземних туристів щорічно приїжджають в Росію, щоб відвідати її всесвітньо відомі пам'ятки, а саме: пам'ятники архітектурної та історичної старовини, музеї, та чудові краєвиди, створені самою природою. Вони хочуть познайомитися з побутом і способом життя російської людини, пізнати своєрідність і незбагненність російської загадкової душі. А їдучи, вони обов'язково хочуть відвезти разом з собою хоча б частинку країни, яка так і залишилася для них незрозумілою, якийсь сувенір, що нагадував би їм про подорож.

Всіляких сувенірів і подарунків на прилавках наших магазинів - незліченна кількість. Вибір просто величезний. Кожен може знайти для себе щось індивідуальне і придбати саме те, що підходить і подобається тільки йому. До речі, якщо вам потрібні російські сувеніри, то сайт http://nashipodarki.ru/ вам в допомогу!

Матрьошка

Найпоширеніша і сама добре впізнавана туристами абсолютно всіх країн російська іграшка - це, звичайно ж, матрьошка. Ця яскрава, кольорова, дерев'яна простачка далеко не така проста, як здається з першого погляду: роз'єднавши її посередині тулуба, ми побачимо там простір, в якому знаходиться ще одна матрьошка, тільки трохи менша і так далі. Кількість іграшок - необмежена і залежить від бажання майстра, який її виготовляв. Роз'єднуючи і витягуючи кожну з матрьошок в кінці кінців ми маємо можливість дістатися до самої останньої і найменшої матрьошки. Сам процес завжди дуже захоплює іноземних туристів.

Найкращий матеріал, з якого майстри люблять виготовляти свої вироби - це липа. Це дерево вважається м'яким і досить-таки легко піддається обробці. Матрьошки, які входять до складу цього сувеніра, відрізняються один від одного за розміром, за зовнішнім виглядом, багатством та різноманітністю народного розпису. Темою для оформлення подібних іграшок може бути образ з якої-небудь народної казки або навіть відомий політичний діяч, образ якого в обов'язковому порядку буде мати вигляд карикатури.

Вироби, виконані з берести

Традиційним народним промислом по всій Росії є промисел, пов'язаний з берестом. Цей матеріал дуже сильно користується попитом серед майстрів для виготовлення різних виробів. Це можуть бути такі предмети, як:

  • кухонний посуд;
  • всілякі предмети кухонного начиння;
  • вироби для прикраси житла;
  • і навіть плетені личаки.

Береста, як матеріал, дуже гнучка, пластична і допомагає майстру створити справжній шедевр, який буде мати неповторний образ і форму. Вироби з берести зазвичай користуються великим попитом у іноземних туристів, які із задоволенням відвозять їх до себе на батьківщину і які залишаються для них приємним нагадуванням про перебування в Росії.

Самовар

Російський самовар. Куди ж без нього? Це не просто предмет для того, щоб попити чай всією сім'єю. Це атрибут російського побуту. Наявність самовара на сімейному столі - це завжди вважалося уособленням сімейного благополуччя і затишного домашнього проведення часу всіх членів сім'ї. За старих часів російський самовар навіть передавався у спадок, його дарували або віддавали дочці в придане.

Самовари бувають дуже різні і відрізняються один від одного:

  • розмірами;
  • оформленням;
  • матеріалом;
  • і звичайно ж, ціною.

Часом російський самовар може коштувати цілий таток. Тому і купують самовари зазвичай ті туристи, які люблять солідні сувеніри.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ