Головна : Новини

Сучасна стоматологія: Яка вона?

, 23:36
0 456

сучасна стоматологіяМабуть, до стоматологів людина звертається набагато частіше, ніж до лікарів інших профілів. Але до цього дня багато людей (дорослі і діти), просто панічно боятися візиту до стоматолога. Але ті часи, коли різні стоматологічні процедури були дуже болючими канули в лету. Сучасна стоматологія пропонує абсолютно безболісні і ефективні рішення всіляких "зубних" проблем.

Сьогодні пацієнтам треба просто перебороти власний страх, взяти і почати регулярно проходити огляд у стомат. кабінеті (це треба робити в профілактичних цілях). Дана профілактика допоможе запобігти величезній кількості "зубних" проблем і зберегти зуби здоровими на довгі роки. Далі, ми розглянемо основні напрямки сучасної стоматології.

Терапевтична

Ця стоматологія спрямована безпосередньо на лікування карієсу, а також його можливих ускладнень. Сучасні знеболюючі препарати допомагають комфортно себе почувати під час всіляких стоматологічних маніпуляцій, а застосування новітніх методик і матеріалів останнього покоління дає можливість зберегти навіть дуже сильно пошкоджений зуб.

Естетична

Цей різновид стоматології пропонує пацієнтам широкий спектр послуг, які спрямовані на набуття красивої посмішки. Так завдяки новітнім досягненням в сфері естетичної стоматології людина може відновлювати навіть дуже сильно зруйнований зуб, причому так, що він абсолютно нічим не буде відрізнятися від свого власного.

Нині є такі різновиди послуг естетичної стоматології:

 1. установки вкладок і вінірів;
 2. відбілювання зубів;
 3. вирівнювання зубного ряду;
 4. мікропротезування;
 5. художня реставрація зубів;
 6. прикраси для зубів (діаманти і скайси).

Ортодонтична

Сьогодні все більш популярним стає ортодонтичне лікування зубів. Так, брекети дуже часто носять навіть дорослі, а що вже говорити про дітей.

Ортодонтична стоматологія має такий арсенал засобів:

 • функціональні апарати;
 • трейнери;
 • OSAMO-ретейнери;
 • позиціонери;
 • ретенційна пластинка Hawley;
 • брекет-системи;
 • штампована капа.

Ортопедична

Ця стоматологія дає можливість заміщати відсутні зуби, відновлювати зуби з пошкодженими, а також ефективно лікувати захворювання, які пов'язані з дисфункцією жувальних м'язів і суглобів. Сучасні зубні протези є дуже довговічними і зручними у використанні, а завдяки імплантуванню стоматологи здатні на 100 % відновити жувальну функцію та добитися чудового естетичного ефекту.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ