Головна : Новини

Крапельниця від запою

, 00:15
0 235

крапельниця від запоюПроблема алкогольної залежності підкрадається зовсім непомітно. І якщо можна зробити щеплення від грипу, кліщового енцефаліту, правця та інших інфекцій, то попередити це захворювання просто неможливо. Алкоголізм збиває з ніг найсильніших і самих дорогих людей. Але будь-який фахівець знає, що невиліковних хвороб не існує і навіть з лап цього підступного «зеленого змія» людини можна вирвати.

Одним з найдієвіших методів лікування в даній ситуації є крапельниця від алкоголю на дому (до речі, якщо ви з Уфи, то замовити крапильницю ви можете на сайті). До складу такої крапельниці крім глюкози, фізіологічного розчину і психофармакотерапевтичених препаратів, що дозволяють нормалізувати сон і загальний психологічний стан, входять компоненти, які необхідні організму конкретної людини (це з'ясовується на підставі результатів аналізів).

Крапельниця на дому від алкоголю ставиться протягом трьох днів, але якщо стан абстиненції особливо важкий, то кожні три години до неї додають ще одну - з сольовим розчином. Перший ефект від ліків пацієнт відчує вже через 10-15 хвилин, а вже приблизно через 1 годину стан повністю нормалізується. Крапельниця на дому ставиться тільки в тих випадках, коли у хворого відсутні протипоказання, до яких можна віднести:

  • літній вік;
  • а також наявність таких захворювань, як: діабет, астма, проблеми з серцем;
  • також не рекомендується проводити лікування в домашніх умовах в тому випадку, якщо запій триває більше 1 тижня.

Варто розуміти, що крапельниця від запою на дому - це не панацея, а лише перший крок на довгому шляху лікування алкогольної залежності. У такі моменти життєво необхідно стабілізувати фізичний стан, щоб отруєння спиртними напоями не привело до плачевних результатів. Кожному пацієнту необхідне комплексне обстеження, адже негативний вплив алкоголю позначається на роботі всіх внутрішніх органів.

Програма основного лікування складається фахівцем індивідуально, але найголовніше - це підтримка близьких. Як і при лікуванні будь-якої іншої важкої хвороби, людині необхідна мотивація. Існують сотні історій про те, як виліковувались хворі зі страшним діагнозом «онкологія», а вони просто хотіли жити. Тому сміливо можна сказати, що алкоголізм - це серйозна хвороба, але це ще не вирок. Спільні дії досвідчених лікарів і підтримка родичів і друзів неодмінно допоможуть людині встати на ноги.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ