Головна : Новини

Противірусні препарати нового покоління

, 00:34
0 297

Противірусні препарати нового покоління

Противірусні засоби використовуються як для лікування вірусних захворювань, так і для їх профілактики. Серед усіх препаратів найбільший попит мають:

 • протигрипозні;
 • протигерпетичні;
 • протицитомегаловірусні;
 • антиретровірусні;
 • а також загальнозміцнюючі препарати з широким спектром активності.

Всі противірусні препарати впливають на ті чи інші етапи життєвого циклу вірусу. Противірусні засоби для дітей відрізняються щадним фармакологічним складом і м'яким дією. Давайте розглянемо противірусні препарати нового покоління:

 1. Віреад;
 2. Едюрант (EDURANT, Эдюрант) цену смотрите на сайте http://edurant-rilpivirine.com;
 3. Інтрон-А;
 4. Протефлазид;
 5. Ретровір;
 6. Синагіс;
 7. Фамцикловір.

Кращі препарати нового покоління, які застосовуються при вірусної інфекції

Показання для застосування Віреада - це ВІЛ-інфекція та гепатит B. У складі Віреада міститься речовина тенафівір, яка відноситься до противірусних засобів прямого типу дії. Монотерапія Віреад при ВІЛ-інфекції малоефективна: необхідне комбінування з іншими антиретровірусними препаратами.

В якості терапії першої лінії при вірусі імунодефіциту людини можливе використання Едюранта. Його механізм дії схожий з Ретровіріном - інгібування ферменту зворотної транскриптази (ревертази). На жаль, повністю вилікувати захворювання неможливо - терапія Едюрантом, як і іншими препаратами, може лише уповільнити прогресування синдрому набутого імунодефіциту.

Активний компонент Інтрон-А - рекомбінантний інтерферон альфа-2b. Він використовується в якості 1-го із засобів при комбінованій терапії хронічних гепатитів B і C. Крім цього, виявлена ефективність Інтрон-А у хворих, які страждають на хронічний мієлолейкоз.

Протефлазид має здатність пригнічувати ферменти вірусної клітини, які забезпечують реплікацію. Крім того, лікування Протефлазидом зміцнює загальний імунітет, підвищує рівень інтерферону в крові, завдяки чому забезпечується антибактеріальний і противірусний ефекти.

Ретровір - це найбільш ефективний засіб, який застосовується для лікування ВІЛ-інфекції. Його унікальна ефективність заснована на здатності блокувати специфічний фермент вірусної клітини - зворотну транскриптазу. Також терапія ретровіра проводиться для зниження частоти передачі ВІЛ від матері до плоду. Респіраторно-синцитіальна інфекція - одна з найчастіших причин ураження нижніх дихальних шляхів у дітей, в тому числі новонароджених.

Застосування Синагіса на 99 % знижує рівень реплікації вірусу, який викликає дану інфекцію. Крім цього, рекомендується профілактика Синагісом у дітей з підвищеним ризиком захворювання респіраторно-синцитіальною інфекцією.

Фамцикловіром
лікують захворювання, які викликаються вірусом герпесу і цитомегаловірус. Введення препарату в організм забезпечує швидке потрапляння його метаболітів в вірусні клітини і блокування реплікації генетичного матеріалу. Протипоказання до Фамцикловір практично відсутні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ