Головна : Новини

Легендарна вода Badoit

, 19:05
0 490

Badoit Вже 8 років український споживач може гідно оцінювати легендарну французьку воду Badoit, популярну не тільки на своїй батьківщині, але і в усьому світі. Badoit - це бренд № 1 у Франції серед мінеральних газованих вод преміум-класу. Дана вода входить в портфель брендів компанії DANONE, де також присутній Evian, який вже встиг себе зарекомендувати в Україні.

Унікальність води Badoit полягає в її газуванні природним шляхом, тоді як в інші води газ додається синтетичним шляхом. Дана вода має неповторний тонкий смак, а також дрібні іскристі бульбашки - через це її дуже часто називають "шампанською" водою. Завдяки своєму багатому складу Badoit допомагає поліпшити відчуття під час їжі, створюючи небачену легкість. Саме тому вона користується популярністю серед кращих сучасних шеф-кухарів. Badoit є незамінним супроводом вишуканої трапези в таких знаменитих готелях і ресторанах, як:

  • Bristol;
  • Ritz;
  • Hyatt;
  • 4 seasons.

Пляшка води Badoit буде ідентична воді Evian: її випускають в склі об'ємом 0.33 і 0.75 літра.

Історія бренду

Історія води Badoit бере свій початок в XVIII столітті, коли власник джерела Auguste Badoit (Август Баду) почав розливати воду в пляшки і продавати в аптеках. Саме вода Badoit була першою розлита в пляшки і забезпечувалась маркуванням. Природна газована вода Badoit піднімається на поверхню за допомогою гірського тиску з трьохсотметрової глибини. Під час цього процесу вона збагачується кальцієм, виходячи на поверхню c постійною температурою 16 0 C.

Badoit розливається в пляшки на фабриці Сант-Гальм'єр, поблизу самого джерела. Потім з води видаляється залізо з метою запобігти його відкладенню на стінках пляшок. Зона розливу води надійно захищена від забруднення. Раз на 2 місяці якість води перевіряють Французькі комунальні служби і щодня - лабораторія фабрики Сант-Гальм'єр і центральний відділ контролю якості Evian. Саме тому вода Badoit вважається найбільш прозорою і найсмачнішою водою у всьому світі і користується небувалою популярністю в дорогих готелях і ресторанах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ