Головна : Новини

Стерильні мазеві повязки для загоєння ран: Бранолінд і Атрауман

, 17:47
0 281

Медицина сьогодні здатна ефективно лікувати людей, які страждають ранами, які погано гояться, і різного роду виразками. Дані проблеми часто супроводжують таких серйозних захворювань, як: діабет, дефіцит імунітету, аутоімунні порушення, фурункульоз, патології кровоносних судин і так далі. Загоєння таких ран ускладнене в силу цілого ряду причин, тому в лікуванні необхідно використовувати спеціальні засоби.

Серед спеціалізованих перев'язувальних матеріалів окремо варто виділити стерильні мазеві пов'язки. Завдяки безводному складу вони можуть зберігатися тривалий час, не призводять до подразнення або запрівання шкіри, забезпечують ефективну доставку лікувальних компонентів прямо до пошкоджених тканин.

Бранолінд

Бранолінд

Хороший приклад дієвої мазевой пов'язки - Бранолінд Н з перуанським бальзамом. Ця одноразова мазевая пов'язка може застосовуватися не тільки при перерахованих вище патологіях, а й для загоєння операційних ран, опіків, місць зняття / накладення шкірних трансплантатів, пролежнів. До речі, придбати пов'язки Бранолінд можна в інтернет-магазині http://zdravpunkt-nn.ru.

Гліцерин і вазелін в її складі не дозволяють рані пересихати, а значить, знижується ймовірність стягування і додаткового травмування шкіри. Перуанський бальзам - це природний засіб, що отримується з дерев роду міроксілона. Ця складова має потужну антисептичну і протипаразитарну дією, активізує процес загоєння тканин організму. Ще одна важлива речовина - це цетомакрагол, який використовується в складі всіх найбільш ефективних засобів для лікування шкірних захворювань, висипів й дерматитів різного походження.

Поєднання цих компонентів дозволяє відновити природні механізми загоєння, попередити приєднання вторинної інфекції або побороти її. Застосування таких пов'язок забезпечує значно більш швидкі темпи лікування, покращує якість життя пацієнтів, допомагає усунути набряки і свербіння навколо виразок. Також зменшуються рубці і шрами, які можливі після відновлення шкірних покривів.

Атрауман

АтрауманЩе одним популярним перев'язувальних засобом є мазевая пов'язка Атрауман. Цей продукт відмінно підходить як для глибоких, так і поверхневих ран завдяки високій антибактеріальній активності. Така пов'язка може мати в своєму складі срібло, також випускаються варіанти тільки з маззю. Срібло здавна відоме своїми дезінфікуючими властивостями, при цьому його іони практично не затримуються в рані і не надають токсичної дії.

Пов'язка містить і інші компоненти, які надають загоюючу та бактерицидну дію, усувають відчуття свербіння, болю і дискомфорту. Мірамістин в складі пов'язки ефективно знімає запалення. Мазь також перешкоджає пересиханнюрани і утворенню великих рубців. Співвідношення компонентів оптимізовано таким чином, що засіб добре переноситься пацієнтами навіть з дуже чутливою шкірою.

Обидва варіанти перев'язувальних матеріалів відрізняються сітчастою структурою, що дозволяє забезпечити достатній приплив свіжого повітря до рани. Завдяки особливому складу пов'язки не прилипають до поверхні рани, тому їх зміна не призводить до повторної травми. Якщо поверхня виразки виділяє багато рідини, такі матеріали дозволяють їй безперешкодно вбиратися в додаткову марлеву прокладку, яка закріплюється зверху. Це перешкоджає утворенню середовища, сприятливого для розмноження бактерій.

Оскільки вироби стерильні, упаковані поштучно і прості в застосуванні, вони можуть використовуватися не тільки в медичних установах, а й самостійно хворими. Такий підхід спрощує лікування, економить сили і час самого пацієнта, а також медичного персоналу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ