здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Просування інформаційного порталу

Грудень 22 2017

Просування інформаційного порталуЧасто інформаційні сайти несправедливо називають новинними «порталами». Це визначення користувачі почали привласнювати всім великим ресурсам, генеруючим в собі великий обсяг інформації. Насправді веб-портал - це ресурс, який надає користувачем функціонал декількох сервісів або генерує інформацію з декількох сайтів. Однак в цьому розділі ми розглянемо просування порталів та інформаційних сайтів, щоб наочно продемонструвати відмінності в алгоритмах їх розкрутки і розповість нам про це Віктор Лотишко - експерт в галузі пошукової оптимізації , автор блогу https://webgrand.com.ua/.

Розкрутка інформаційного порталу

Зважаючи на велику кількість вихідних посилань ресурси цього типу можуть просуватися в пошукових системах не стільки за рахунок якісної внутрішньої оптимізації, скільки за рахунок постійного трафіку і цитування. Таким чином, просування інформаційного порталу в Яндекс і Google зазвичай здійснюється за наступним алгоритмом:

  • Аудит і внутрішня оптимізація;
  • Нарощування природної маси посилань;
  • Складання рекомендацій по розміщуваному контенту.

Важливо: часто для інформаційних порталів виявляється більш ефективним просування по трафіку за рахунок розміщення реклами і використання методів SMO і SMM. Однак не можна нехтувати можливостями пошукового просування - кращим рішенням для швидкої розкрутки є комплексна робота.

Просування інформаційного сайту

У цьому випадку ми маємо справу з багатосторінковим сайтом, який генерує в собі велику кількість інформації і ідеально підходить для просування в пошукових системах Яндекс і Google. Однак алгоритми розкрутки відмінні від методів, застосовуваних до тих же інтернет-магазинах і корпоративних сайтів. Тут важливо врахувати кілька нюансів:

  1. Чим більше якісних і коректних з точки зору SEO матеріалів - тим краще просувається сайт в пошукових системах;
  2. Вкрай важливо домогтися відображення актуальних матеріалів сайту в вибірці новин Яндекс і Google;
  3. Має сенс працювати з соціальними мережами, отримувати більше якісних посилань для досягнення природності маси посилань.

Важливо: працювати над просуванням інформаційного сайту варто з моменту його створення. Чим раніше ви почнете публікувати матеріали відповідно до рекомендацій оптимізатора - тим краще.

← Що потрібно для домашнього... Стоматологія: Основні... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен