Головна : Новини

Процедура мікрополярізаціі для лікування неврологічних відхилень головного мозку

, 00:02
0 581

Процедура мікрополярізаціі Одним з ефективних методів лікування неврологічних і психічних порушень в дитячому і дорослому віці є мікрополярізаціі головного мозку - вплив на нього струмами невеликої потужності (більш детально читайте на сайті golovnie-boli.com).

Транскраніальна мікрополярізація головного мозку - це процедура, спрямована на лікування захворювань центральної нервової системи. Залежно від показань, певна частина мозку піддається впливу електричними струмами слабкої сили.

На відміну від звичайної фізіотерапії, яка широко використовувалася в неврології до популяризації цього методу, сила струму дуже маленька. На сьогодні використовується потужність менше 1 мА, що в 100 разів менше, ніж при класичних методах лікування. Робиться це для того, щоб максимально наблизити силу струму до природних параметрів роботи мозку.

Така методика лікування дозволяє в короткі терміни добитися поліпшень в роботі мовного апарату, впоратися з безсонням, неврозоподібним синдромом. Нерідко такий спосіб застосовують при наявності важких хронічних захворювань, коли інші методи лікування вже не діють.

Результатам сучасних досліджень про роботу мозку показують, що таку терапію краще застосовувати як профілактичний засіб. Однак в лікарській практиці є випадки, коли терапія струмом допомагала при психічних і неврологічних порушеннях.

Цей вид лікування може допомогти при таких захворюваннях, як:

 • синдром Дауна;
 • проблеми з вимовою, слухом і зором;
 • церебральний параліч та інші хвороби, пов'язані з центральною нервовою системою;
 • синдром дефіциту уваги;
 • гіперактивність;
 • інсульти, черепно-мозкові травми.

Нерідко транскраніальна мікрополярізаціі призначається після операцій на мозку в якості засобу реабілітації. Протипоказань за віком для процедури немає, проте лікарі спостерігають більш суттєві позитивні зміни у людей молодшого віку. Пояснити це з наукової точки зору поки не вийшло, але статистика говорить на користь цієї теорії.

Показання до проведення процедури

Мікрополярізація головного мозку показана в першу чергу дітям. За оцінками дослідників, її ефективність в кілька разів вища у юних пацієнтів, ніж у дорослих. Процедура допомагає при:

 1. різних порушеннях в роботі центральної нервової системи;
 2. відставанні в розвитку дитини;
 3. психічних захворюваннях і дефіциті уваги;
 4. мовних і зорових дисфункціях.

Наслідки такого методу лікування добре простежуються і при застосуванні для дорослих. За допомогою мікрополярізаціі борються з:

 1. вегетосудинною дистонією і будь-якими захворюваннями судин;
 2. інсультами (використовується також при подальшій реабілітації);
 3. неврологічними порушеннями і проблемами в роботі мозку;
 4. наслідками операцій на мозку;
 5. ушкодженнями мозку внаслідок травм або захворювань;
 6. нервово-психічними порушеннями.

Цікаво, що не завжди мікрополярізація застосовується при наявності будь-яких проблем. Іноді вона використовується з метою поліпшити творчих можливостей, пам'яті, розумових та аналітичних здібностей людини.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ