Головна : Новини

Як підтримати чистоту в будинку?

, 23:31
0 501

чистота в будинку

Підтримати чистоту в будинку допоможе щоденне прибирання. І це повинно стати однією із сімейних обов'язків для всіх членів сім'ї, в тому числі і для дітей. Що входить в це поняття? Давайте про все детальніше і допоможе нам в цьому головний редактор порталу http://dombrat.ru/.

Все на своїх місцях

У кожної речі в будинку повинно бути своє місце. У пульта від телевізора, у ключів, у книг та журналів і в інших речей. Тобто річ не повинна лежати то в 1-му, то в 2-му, то в 3-му місці. Вона завжди повинна знаходитися там, де для неї відведено місце.

Особливо увагу приділяємо одягу. У багатьох він розкиданий в будинку по диванах, кріслах, або висить на дверях і на стільцях. Вішайте її в шафи і складайте в комоди відразу ж, як прийшли додому, не розкидайте, інакше потім вам прибирати буде вже лінь. Або ж просто забудете про неї. Розкиданий та розвішаний одяг сильно псує зовнішній вигляд квартири.

Кухня

Такі ж рекомендації можна дати для підтримки чистоти на кухні. Посуд мити потрібно відразу ж після обіду, не складаючи його в раковину. При цьому, краще не звалювати цей обов'язок на жінку в сім'ї, а взяти за правило, що кожен буде мити за собою посуд. Займає це всього пару секунд у кожного члена сім'ї, зате для жінки це буде хороша допомога. Дуже важливо виховати в дітях таку звичку. І чоловік таким чином допоможе коханій жінці. Як то кажуть, дрібниця, а приємно.

Це ж стосується приготування їжі. Всі каструлі, сковороди, тазики та інші предмети посуду краще вимити в процесі приготування, а не складувати їх в раковині. Також на кухні важливо протирати стіл від крихт. Це теж потрібно робити щодня.

Протирати пил теж бажано щодня. Але якщо у вас його не багато, то можна це робити 2 рази на тиждень.

Щотижневе прибирання

Щотижневе прибирання з підтримки чистоти в будинку включає в себе прибирання у всій квартирі. Причому це має стати сімейним обов'язком для всіх членів сім'ї. Тому що погодьтеся, для однієї жінки це дуже велика робота і їй просто необхідна допомога.

Ефективно буде почати щотижневе прибирання одночасно всім членам родини. Кожен у своїй кімнаті. Жінка може прибирати в спальні, чоловік у вітальні або в залі, діти - в своїх кімнатах. Таке прибирання включає в себе розкладання речей по місцях, пилососення килимів і паласів, миття підлог, витирання пилу на всіх поверхнях. Таким чином, протягом години спільними зусиллями буде прибрана вся квартира. Можна навіть затіяти прибирання наввипередки. Це вносить елемент гри в прибирання і може викликати інтерес у дітей.

Генеральне прибирання

Ну і нарешті, абсолютне, або генеральне прибирання. Проводиться раз на півроку, наприклад, в кінці літа і навесні перед Великоднем. Тут, знову таки, краще задіяти всіх членів сім'ї. Таке прибирання проводиться особливо ретельно і на нього може піти декілька годин. І, крім щотижневого прибирання, воно включає в себе прання одягу і білизни, викидання старих, непотрібних або зламаних речей і мотлоху, миття вікон, дверей, стель. Також наведення порядку у всіх шафах і комодах в будинку, вибивання або волога чистка килимів і паласів.

Висновки

Дорогі жінки і глави сімей, пам'ятайте, що від чистоти в будинку залежить і щастя сім'ї. В чистий і затишний будинок хочеться скоріше прийти і в ньому приємно знаходиться. Тому, не лінуйтеся наводити і підтримувати порядок в домі і привчайте до цього дітей. Тим більше, що спільними зусиллями це робиться досить швидко.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ