Головна : Новини

Інфрачервона сауна: Що це таке?

, 01:12
0 264

Інфрачервона саунаІнфрачервона сауна (ІКС) - це кабіна, виконана з високоякісного канадського кедра. Основа ІКС - це інфрачервоне обладнання (керамічні випромінювачі і пульт управління). Всі внутрішні елементи саун відшліфовані, а зовні, крім того, мають декоративне тонування. У інфрачервоній сауні використовується теплове випромінювання, яке глибоко (на кілька сантиметрів) проникає в живі тканини. Досягається ефективний прогрів всього організму в дуже м'яких умовах, адже температура в сауні не перевищує 65 0 С. Далі, ми поговоримо про ІКС більш детально і розповість нам про неї співробітник інтернет-магазину http://banisauny.by, в якому безпосередньо їх можна купити в Мінську.

Що є джерелом інфрачервоного випромінювання?

Джерелом інфрачервоного теплового випромінювання є спіралевидний резистор, поміщений в керамічну трубку і засипаний кварцовим піском дрібної фракції. Фізичні властивості кераміки дозволили нагрівальним елементам працювати в заданому діапазоні 2-18 мікрометра, причому при піковому значенні потужності нагрівача довжина хвилі 8,9 мікрометра відповідає випромінюванню тіла людини.

Наскільки безпечне використання інфрачервоної кабіни?

Куди може бути безпечніше, якщо на ринок Америки в 1981 році інфрачервоні випромінювачі прийшли як патентований засіб для зігрівання новонароджених в пологових будинках і використовуються для обігріву дітей, в тому числі з ослабленим здоров'ям і недоношених малюків. Адже цей діапазон інфрачервоного тепла дуже близький до тепла матері. Деякі люди, почувши про вплив на організм інфрачервоних променів, думають, як же, це ж - тепло. Насправді це просто форма енергії, яка прогріває безпосередньо об'єкти без нагрівання повітря. Сонце - це початкове джерело інфрачервоної енергії, дію якої ми відчуваємо щодня.

Чи можна встановлювати інфрачервону сауну в квартирі?

Мінімальні зовнішні розміри ІКС: ширина 90 см і глибина 90 см. Підключення до мережі 220 вольт із заземленням. Вони можуть з успіхом встановлюватися в ванних кімнатах, вбиральнях, в різних нішах і навіть на засклених лоджіях. Приймати процедури в них з великою користю для здоров'я можна всім - і дорослим і дітям, причому регулярно і часто, чого не можна сказати про класичну сауну і лазню, в яких людина піддається вельми жорстким термічним навантаженням.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ