здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Рекламне PR агентство

Липень 09 2014

У всі часи, в будь-якій країні для розширення бізнес деятельності дуже важливу роль відіграє реклама. Без неї потенційний споживач не дізнається про виробника і цікавить його товар. Вона допомагає розширити клієнтську мережу і вигідно виділитися на тлі конкурентів. Також нерозривно з метою просування бізнесу і створення необхідного іміджу з рекламою пов'язаний і PR (Public Relations або зв'язку з громадськістью). Відмінності між цими двома інструментами маркетингу полягають в тому, що реклама задіє, як би, зовнішні важелі впливу, спираючись на бажання і прагнення споживача, в той час, як PR намагається активізувати внутрішні важелі - думка про товар і виробника в суспільстві. Важливо дуже тонко і гармонійно поєднувати ці два інструменти для того, щоб домогтися бажаного успіху, адже навіть дуже конкурентно вигідний товар губиться в боротьбі за споживача без сприйняття його в суспільстві. Наприклад, Ви просуваєте на ринок новий товар: споживач дуже скептично ставиться до нововведень, тому потрібно зробити кроки, які створять потрібний імідж товару у суспільстві (як, наприклад, будь товар з написом "Зроблено в Німеччині" автоматично вважається високоякісним і надійним). Саме такі підходи до роботи повинно культивувати будь-яке, яка бажає не тільки якісно просувати на ринку своїх клієнтів, але і самим виділятися на рекламному ринку. Для найбільш ефективного процесу роботи по створенню позитивного іміджу як клієнта, так і самого себе (автоматично, як результат відмінної роботи) необхідно намагатися найбільш повно охопити і поєднувати всі види реклами і піару.

← Відгук споживача про... Кращі в світі окуляри ray... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен