Головна : Новини

Взуття українських виробників: Основні преваги

, 16:44
0 636

Взуття українських виробниківСьогодні Україна, як країна, що розвивається, може похвалитися поліпшенням виробництва вітчизняного взуття. Хоча кількість імпортних виробів поки ще перевищує українську взуття, вже сам прогрес по виробництву і обсяги продажів говорять про поліпшення стану вітчизняного виробника. Щороку в країні продається приблизно 30 мільйонів пар взуття українського виробника. Однак варто пам'ятати про те, що не всяке взуття, як імпортне, так і вітчизняне, заслуговує повної довіри. Серед виробників можуть знайтися ті, хто випускають неякісну продукцію. Але все ж в більшості випадків український виробник може порадувати нас гарною якістю взуття. До речі, придбати взуття українських виробників за доступною ціною можна в інтернет-магазині https://tyfli.com/.

Переваги українських виробників взуття

Вже досить багато вітчизняні фірми мають хорошу репутацію і виробляють якісне взуття, яке можна поставити поруч з німецьким, італійським та іспанським.

Це було досягнуто за рахунок трьох основних моментів, на яких грунтувалася українська взуттєва промисловість:

  • оригінальний дизайн;
  • якісні матеріали;
  • новітні технології.

Відповідно для роботи на таких підприємствах підбиралися кращі кадри з областей дизайну, моди та технологій.

Тому найчастіше асортимент продукції українських виробників відрізняється досить широким вибором. Наприклад: жіноче, чоловіче, дитяче взуття; взуття з минулих сезонів, взуття за розмірами, повсякденне і святкове взуття. Так само українські виробники намагається відповідати новим модним течіям, тому постійно випускають нові лінійки. При цьому особливо радує кількість різних видів взуття серед яких можна знайти все, що душі буде завгодно - напівчеревики, мокасини, сандалі, туфлі, ботфорти, ботильйони і багато іншого.

Одним з представників хорошої і якісної української фірми взуття є ТОВ "Яросвiт". Даний виробник ділиться на дві марки - Lucky Choice - чоловіче взуття, Lady Unica - жіноче взуття і окремої лінійкою варто взуття для дітей.

Заснована ця компанія була ще в 90-і роки. Тому вона пройшла весь довгий шлях від простої взуттєвої лавочки до сучасної взуттєвої фабрики. І зараз в компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які вдало використовують минулий досвід і перспективні в своїх починаннях. Вся продукція створюється з якісних матеріалів за допомогою новітнього обладнання, то її не соромно поставляти навіть на експорт.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ