Головна : Новини

Тест «Чому я так себе відчуваю?»

, 00:01
0 196

погане самопочуттяНерідко ситуація складається таким чином, що людина не може самостійно виявити причину поганого самопочуття. Вона відчуває загальну розбитість, втому, млявість, можливо запаморочення і нудоту. Подібних симптомів, які можуть свідчити про порушення в роботі різних систем організму, - маса.

Мова ні в якому разі не йде про те, що не потрібно звертатися до лікаря або здавати аналізи якщо є проблеми зі здоров'ям. Але часто ми розуміємо, що нічого серйозного немає, та й лікар вже підтвердив відсутність захворювання. Проте є занепокоєння побутового характеру. Наприклад - шкіра не така чиста як хотілося б, погано росте волосся, є наліт на язиці або запах від тіла, погано перетравлюється якась їжа... Хвороби немає, а причину лікар не пояснив до пуття. Тільки загальні слова...

Як же розібратися, яка система дала збій, і які профілактичні заходи і засоби допоможуть запобігти розвитку нездужання? Як відновити механізми саморегуляції організму не посадивши його сили важкими препаратами? Центр Соколинський пропонує спеціально розроблений тест для виявлення слабких місць в здоров'ї людини, який можна пройти на сайті www.pobedi2.ru.

Тест складається з навідних запитань, відповіді на які допоможуть з'ясувати, яка система і який орган слабкі і функціонують неповноцінно. Це поверхнева діагностика, яка вкаже на те, що необхідно зміцнювати в першу чергу. Що організм людини потребує найбільше для відновлення власних захисних і регуляційних систем.

Після проходження тесту буде сформована схема лікування натуральними препаратами. Співробітники Центру Соколинський проводили тривалі дослідження, було опитано тисячі людей, щоб сьогодні кожен міг безкоштовно використовувати тест як інструмент для виявлення проблемних зон і відновлення здорового способу життя.

Центр Соколинський займається виробництвом натуральних лікарських препаратів і веде співпрацю з іншими російськими та зарубіжними виробниками якісних засобів. Схема, яка буде запропонована після проходження тесту, спрямована, перш за все, на очищення систем, виведення шлаків і токсинів, щоб всі природні сили організму активізувалися і він почав сам допомагати собі зцілюватися.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ