здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Постійна денна сонливість і втома: Причини

Березень 14 2018

сонливістьДенна сонливість є надмірною, якщо вона викликає скарги та заважає нормальному життю, знижуючи його якість.

Якщо сонливість Вас турбує майже щодня протягом трьох місяців, тоді такий стан можна назвати надмірним або постійною денною сонливістю. І така ситуація вимагає негайного звернення до лікаря.

На практиці пацієнти дуже часто поперемінно використовують такі терміни, як: втома, низька енергія і сонливість. Хоча відмінність цих скарг може привести до різних діагностичних підходів і відповідної допомоги.

Надлишкова сонливість вдень може сигналізувати про невиявлені порушення сну чи інші проблеми зі здоров'ям у пацієнта. Крім того, постійна сонливість може зробити негативний вплив на звичні дії, впливати на безпеку керування автотранспортом і точними механізмами.

Причини постійної денної сонливості:

  • недостатній сон;
  • порушення сну (раптова зупинка дихання уві сні і т. п.);
  • депресія;
  • прийом ліків;
  • психічні розлади;
  • нарколепсія.

Постійна сонливість є величезною проблемою. Сон необхідний кожному живому організму. Людина, як високоорганізована істота, має потребу в ньому особливо сильно. Уві сні відбувається повноцінний відпочинок і відновлення витраченої енергії. Вся отримана напередодні інформація і навички обробляються і систематизуються для подальшого використання. Тому так важливий повноцінний сон: глибокий і тривалий.

Деякі люди можуть заснути, просто відключитися, як електричний прилад від мережі. Їм невідомий стан безсоння, поверхневого сну, частих пробуджень. Однак подібних щасливців небагато. Глибокий сон для більшості недосяжна мрія. Найчастіше, людина сама винна в порушення режиму і якості сну. Заради перегляду телевізора і комп'ютерних ігор вона нерідко відриває години від нічного відпочинку, а на ранок мучиться від його нестачі. Втома попереднього дня, яка повинна залишатися в межах ліжка, залишається і з часом накопичується.

Денна сонливість є наслідком бажання організму компенсувати недостатній нічний сон денним. Сонливість нерідко супроводжується депресією. Тому не варто чекати, коли подібний стан нормалізується самостійно. Можна спробувати самостійно налагодити свій режим дня. Можливо, тільки це вирішить всі проблеми зі сном. Однак, якщо проблема залишилась, слід звернутися до лікаря, наприклад, в центр Соколинського, в якому вам призначать "Рестартиум Антистресс", який допоможе не тільки позбутися сонливості, а й з'ясує, внаслідок чого вона з'явилася.

Джерело: www.sokolinskycenter.com

← Тест «Чому я так себе... Хто такий адвокат по... 
Переглядів: 170
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен