здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Ультразвукове дослідження

Липень 11 2014

Кожній людині, так чи інакше ДИВИЛАСЬ голлівудські бойовики 80- 90-их, відомий скорострільний пістолет-автомат узі. Навпаки, кожному медичному працівнику і кожному пацієнту також відомий вислів УЗД. У цьому випадку мається на увазі один з методів діагностики організму - ультразвуковий. В основі методу лежить хвильова теорія і п'єзоелектричний ефект (виникнення заряду в діелектричних елементах під повЧИННИМ деформації). В якості механічного збудника деформації (коливання) виступає ультразвукова хвиля певної довжини, частоти і періоду. Поширюючись у тканинах організму, які мають різне акустичний опір, хвиля відбивається з різною амплітудою. Відбитий акустичний сигнал перетворюється приладом в графічний,який виводиться на екран. Від того наскільки велика або низька амплітуда відбиття залежить наскільки яскравіше або темніше на екрані буде виглядати та чи інша область, формуючи монохромне зображення. А про Заміхів приладах УЗД нам розповість Петров А. Н. - співробітник медичного порталу.

Приладів для УЗД існує много, але вони мають загальні складові:

- генератор хвиль імпульсного типу;
- ультразвуковий датчик (лінійний, конвексний, секторний).

Датчик використовує різну частоту, необхідну для дослідження різних органів на різній глибині розташування. Залежно режимів роботи, зказу на екрані може бути різним. Сканер комплексу УЗД може працювати в трьох режимах:

- А-режим - результатом є одномірне зображення, що дозволяє оцінити розміри і відстань до об'єкта;
- В-режим - двомірне зображення для оцінки морфології;
- М-режим - одномірне зображення зі шкалою врЄмені.

← Лазерне дроблення каменів... Що таке флюорографія  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен