здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке флюорографія

Липень 12 2014

або точніше грудної клітини - це один з видів рентгенологічного дослідження, максимально спрощений, удешевленний і масовий його вигляд. Це, до того ж, один з видів фотографії, що відрізняється від класичної лише об'єктом зйомки і додатковим обладнанням (дослідження проводиться в спеціальній кабінці - флюорографі, в якій, на рівні грудної клітки, поміщається флуоресцентний екран, що сприймає, що проходить крізь тіло, випромінювання). Фізичний принципу або основа методики полягає в тому, що рентгенівські промені по-різному поглинаються (сприймаються) різними тканинами організму, внаслідок чого, на екрані формується монохромне зображення, що складається з комбінації світлих і темних зон, які беруть у загальному обрис органів грудної клітини. Яскравість конкретно взятій області якраз і зависит від ступеня поглинання променів тканинами в цій галузі. Вважається, що в порівнянні з класичною рентгенографией, флюорографія виглядає, як урізаний і малоінформативне метод. Але це далеко не так, особливо з впровадженням сучасних цифрових технологій. До того ж у флюорографії є ??істотні переваги, що сприяють її масовості: менше времени на дослідження, мала доза діагностичного випромінювання, фінансово менш витратна. Масовість цього дослідження підкріплена тим, що кожна людина у віці від 16 років у добровільно-примусовому порядку повинен щорічно проходити цю процедуру для попередження розвитку патологій (хворобу легше попередити, ніж лікувати). На даному етапірозвитку флюорографи працюють по плівковою або цифрової технології. Відмінність полягає в тому, що в першому випадку знімок проектується на плівку стандартного розміру (квадратної форми зі стороною від 24 до 100 мм), а в другому - на цифрову світлочутливу матрицю. Використовується для ранньої діагностики пневмонії, туберкульозу, кіст, новоутворень.

← Ультразвукове дослідження Вибираємо слуховий апарат  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен