Головна : Новини

Хіджама: Що це таке?

, 19:06
0 687

ХіджамаАктивний розвиток медицини сьогодні дозволяє використовувати в практиці лікування всіляких захворювань інноваційні методики і сучасне обладнання. Однак існують також методики, які були винайдені багато століть назад і до цих пір не втратили своєї актуальності.

Одна з них - це хіджама, що представляє собою дуже простий і ефективний спосіб позбавлення від багатьох хвороб за допомогою виведення з організму "брудної" крові (до речі, в Києві хіджаму роблять в салоні "Marion": http://masseurkiev.com/hidzhama/). Подібне лікування кровопусканням було відомо ще до нашої ери. Вже тоді знали, що кров - це один з найбільш важливих елементів людського організму, який бере участь у важливих процесах:

  • транспортуванні кисню, гормонів і поживних речовин до клітин;
  • терморегуляції і підтримці водно-сольового балансу.

Хіджама: Як це працює?

Однак далеко не всі знають, що кров має властивість застоюватися: по судинах людини тече лише частина всієї крові, наявної в організмі. Інша частина перебуває в спеціальних резервах в очікуванні екстреної ситуації - інтенсивної роботи, гіпоксії, кровотечі і т. д.

Кров, яка довго перебуває без руху, старіє: втрачає свої якості і вбирає в себе всі негативні наслідки неправильного харчування, стресів, брудної води і повітря.

Кровопускання (хіджама) в подібній ситуації стає прекрасним способом позбутися від застояної крові, поліпшити загальне самопочуття людини, надати їй сил для якісного, здорового життя.

Основні методики кровопускання:

  1. Для проведення хіджами використовуються різні пристосування: наприклад, банки - для збору крові. При цьому та частина крові, яка в них потрапляє, провокує в організмі стресову ситуацію, змушуючи його включати резервно-відновлювальні механізми і виробляти нову чисту кров, здатну поліпшити загальний стан людини і вилікувати її від безлічі захворювань;
  2. Ще одним способом кровопускання є використання п'явок. Вони не тільки висмоктують брудну кров, але і насичують організм корисними ферментами, які сприятливо впливають на стан людини. Однак на відміну від хіджами дана методика має ряд протипоказань і може викликати алергічну реакцію.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ