Головна : Новини

Що таке еволюція?

, 23:55
0 416

еволюція людиниЯким би не був отриманий досвід життя, він завжди дуже корисний, оскільки дає людині можливість розвитку, трансформації та подолання себе; той чи інший досвід повторюється в житті людини до тих пір, поки не буде засвоєний урок, поки людина не усвідомить, чому вона це проживає і яку користь вона повинна з цього витягти.

Немає нічого неправильного і несправедливого, бо всі досліди життя - і радісні, і не зовсім радісні - підштовхують нас до розвитку! Але не треба думати, що тільки дослідження страждань дозволяє рухатися вперед! Досліди проживання радості, щастя або любові також розвивають нас. Проживаючи радість, щастя, любов, братерство або дружбу, ви також рухаєтеся вперед.

Отже, що ж таке є насправді розвиток, або еволюція?

Еволюція - це енергія, яку ви можете інтегрувати через прожитий досвід життя (більш детально про еволюцію читайте на сайті http://pop-science.ru/dokazatelstva-evolyutsii). Якщо врахувати, що по суті все є енергія, в тому числі і почуття, і емоції (як вищі, так і нижчі), то квінтесенцією засвоєного уроку життя, по суті, є енергія, яка повинна бути інтегрована вашою душею.

Будь-який досвід дуже важливий, тому вам необхідно зрозуміти, що насправді не відбувається нічого негативного, що все сприяє підвищенню вібрації, зростання, трансформації. Коли ви навчитеся по-справжньому усвідомлювати причину проживання того чи іншого досвіду, інтегруючи ті енергії, які вони вам приносять, тоді у вас зменшиться число важких досліджень життя і, навпаки, набагато збільшиться кількість позитивних дослідів, дозволяючи вашій душі інтегрувати ці енергії.

Досліди життя, які вам доведеться прожити, відповідають тому, що ви є. Все буде відбуватися на рівні тонких планів, тому спочатку навіть може бути ви будете не в змозі усвідомити, що ви проживаєте розширення свідомості через ваші життєві досвіди, через ваші відносини з самим собою, через ваші відносини з іншими людьми, через ваші відносини з любов'ю до себе та до інших.

Все, що відбувається буде все більше і більше співвідноситися з тонким планом буття, тому буде дуже важко відчути це відразу. Проте, через деякий час, ви усвідомлюєте все те, чим ви збагатилися в результаті прожитого досвіду.

Життя саме по собі є справжнім експериментом! Все, що ви проживаєте в протягом дня, становить ваш повсякденний досвід життя. Кожен день відрізняється від попереднього дня і від дня наступного, тому що всякий раз ви по-різному сприймаєте свій день, по-іншому любите, по-іншому перебуваєте в радості, в спокої, в прийнятті або в опорі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ