Головна : Новини

Бустери тестостерону: Що це таке?

, 16:56
0 643

Бустери тестостерону, Testosterone boosters, Бустеры тестостерона

Бустери тестостерону - це спеціально розроблені добавки для харчування спортсменів. Їх вживання сприяє стимуляції активного росту м'язової маси, підвищує лібідо. Мало того, вони призначаються для підтримки балансу гормонів в організмі спортсмена. Речовини, які входять до складу добавки, стимулюють процеси секреції власного тестостерону.

Види бустерів і їх склади

Подібні добавки виробляються декількома способами:

 • У вигляді БАД;
 • У вигляді спортивного харчування;
 • У вигляді фармакологічних речовин.

Як правило, до складу бустерів входять наступні компоненти:

 1. Натуральні складові, виділені з рослин;
 2. Мінерали;
 3. Вітаміни;
 4. Складові штучного походження, але дуже рідко.

Іншими словами, ці препарати не вважаються шкідливими для здоров'я людини, а навпаки вважаються здоровими і ефективними засобами. На відміну від стероїдів штучного походження, вони не володіють негативною дією, що вельми привабливо для атлетів. Той склад, до якого входять натуральні рослинні компоненти, допомагає прискорити вироблення свого власного тестостерону.

Незважаючи на заявлену безпеку, виробник рекомендує приймати препарат, починаючи з віку 20-25 років і не раніше. Це застереження пов'язане з тим, що до цього періоду, вироблення власного тестостерону чоловічим організмом ще не стабілізувалася. Тому, можливий серйозний гормональний збій.

Плюс до всього, бустери тестостерону не призначені для прийому спортсменами жіночої статі, в зв'язку з такими небажаними наслідками, як: огрубіння голосу, нарощування мускулатури, а також поява чоловічих рис обличчя. Це трапляється тому, що в організмі жінки починає переважати чоловічий гормон.

Переваги бустерів

Подібні препарати, які створені на основі виділених рослинних компонентів, мають лише позитивні відгуки. Завдяки цьому, бустери заслужили широку популярність серед більшості спортсменів. До переваг слід віднести:

 • Набір обсягів м'язових тканин;
 • Бустери допомагають позбутися синдрому відкату в процесі РСТ;
 • Підвищують лібідо;
 • Сприяють секреції власного тестостерону;
 • Покращення потенції.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ