Головна : Новини

Фітнес клуб: Як вибрати?

, 00:41
0 388

Фітнес клубФітнес-клуб - це ідеальне місце для тих людей, які хочуть змінити фігуру, підтягти здоров'я і в той же час поспілкуватися зі своїми однодумцями. Спортклуб має додаткову перевагу перед різними фітнес або йога студіями або заняттями вдома, так як там дуже великий спектр різних напрямків, включаючи тренажерний зал, басейн, групові заняття, а також хороші грамотні фахівці, які допоможуть вам в найкоротші терміни досягти бажаного результату.

Зараз ми розглянемо основні критерії, за якими варто оцінювати той чи інший фітнес клуб.

Вартість

Практично в будь-якому випадку, відвідуючи фітнес клуб, тренажерний зал або фітнес студію, вам доведеться заплатити за клубну картку або абонемент. Зазвичай в клубну карту входить досить великий спектр безкоштовних послуг, в більшості клубів це: басейн, тренажерний зал, групові програми, рушники і шафки, СПА зона. За додаткову плату зазвичай беруться послуги салону краси та послуги персонального тренера.

Місцезнаходження

Ви повинні бути точно впевнені, що тренажерний зал знаходиться в зручному для вас місці. Це або по дорозі на роботу або поруч з будинком. Якщо тренажерний зал буде знаходитися на іншому кінці міста, або в цілому добиратися туди вам буде незручно, то ви з легкістю знайдете виправдання, щоб туди не йти. Тренажерний зал повинен легко вписуватися у ваше життя!

Години роботи

Якщо ви працюєте по 12 годин на день, то вам особливо добре будете потребуватися у фітнес клубі для зняття стресу і втоми, проте кожен клуб має години роботи. Вибирайте зал так, щоб ви завжди могли в нього потрапити. Є ряд клубів, які працюють цілодобово, дуже часто ділові люди вибирають саме такі клуби.

Або ж навпаки, ви цілком вільні та можете ходити в будь-який час, тоді клуби надають карти з денним членством або членством вихідного дня, це допоможе заощадити ваші гроші. Подумайте про те, в який час доби, і в які дні тижня ви хотіли б відвідувати фітнес клуб, і обговоріть дані умови з менеджером.

Правила клубу

Детально вивчіть договір і правила клубу. Дуже багато тонкощів буде написано дрібним шрифтом. Можливо, менеджер щось не захоче вам повідомити, щоб реалізувати свій продаж, а підписуючи договір, ви автоматично погоджуєтеся з умовами клубу. Особливо це стосується розірвання договору, заморозки, запізнення або скасування персональних тренувань або записи в салон краси. Будьте уважні і вивчіть договір, перед тим як його підпишете.

Різноманітність

Величезною перевагою одного клубу над іншим є різноманітність обладнання + різних зон і програм. Чим більше обладнання є в клубі, тим більший у вас буде вибір для занять. В сучасних клубах крім тренажерного залу так само є: басейни, тенісні корти, столи для настільного тенісу, сквош, дайвінг, серфінг, скалодром, тир, бойові мистецтва, йога, танці, хореографія та ін. До того моменту як ви купите клубну карту, ви повинні бути точно впевнені, що в клубі є достатньо обладнання, щоб задовольнити всі ваші потреби.

Персонал

Купуючи карту у фітнес клуб, ви повинні переконатися, що в клубі працюють справжні професіонали. У тренажерному залі та басейні повинен завжди перебувати черговий тренер, колектив повинен бути вихованим і чемний по відношенню до вас. Зазвичай в клубну карту входить безкоштовний інструктаж з персональним тренером в кожній із зон клубу, це допоможе вам легше адаптуватися і відчувати себе комфортніше.

Гостьовий візит

Це відмінний спосіб для вас, щоб перевірити, як все це працює. Більшість клубів готові подарувати потенційному клієнту безкоштовний гостьовий візит, якщо ж вони не готові, ви можете купити разове відвідування. Краще один раз все це побачити і відчути атмосферу, ніж 100 разів прослухати від менеджерів, який їх клуб хороший.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ