Головна : Новини

Геморой при вагітності: Що потрібно знати?

, 23:04
0 613

Геморой при вагітностіСьогодні ми поговоримо, можливо, про саму делікатну теми під час вагітності - геморой. Як би це дивно не звучало, але така делікатна проблема зустрічається у половини нашого населення. Просто про неї ніхто не говорить. Нею можуть страждати як чоловіки, так і жінки. Представниці прекрасної статі особливо схильні до нього під час вагітності. Чому?

Далі ми спробуємо з'ясувати: "Небезпечний геморой при вагітності, чи ні?" і розповість нам про це головний редактор медичного порталу http://poleznayamedicina.ru, на якому безпосередньо можна прочитати як лікувати геморой при вагітності (how to treat hemorrhoids during pregnancy, как лечить геморрой при беременности).

Чому з'являється геморой?

Основними причинами появи геморою у людини є вертикальне положення тіла та особливості харчування. Додайте до цього сидячу роботу - ось вам і сприятливе середовище для виникнення цієї хвороби. Вважається, що жінки рідше страждають на цю недугу, ніж чоловіки.

Але геморой при вагітності - це дуже поширене явище. Просто багато жінок не надають цьому значення, і не звертаються до лікаря. А даремно... Саме під час вагітності у жінки може статися загострення геморою. Це пов'язано з тим, що під час вагітності у жінки відбувається застій крові через підвищений внутрішньочеревний тиск.

Також вагітні жінки часто страждають запорами, які виникають внаслідок «ледачої» прямої кишки. Ось тут і може виникнути геморой при вагітності. При цьому якщо у вас вагітність на перших тижнях, то ви можете навіть не турбуватися про це, то ближче до пологів геморой може почати загострюватись!

Симптоми

Для того щоб визначити на якій стадії знаходиться розвиток вашої делікатної проблеми, необхідно порівняти деякі симптоми при геморої.

За симптомами геморой можна розділити на:

  • внутрішній (1 стадія);
  • і зовнішній (2 і 3 стадії).

Внутрішній геморой при вагітності є мало вираженим. Основним симптомом в даному випадку є неприємні відчуття під час дефекації, невеликі кровотечі, свербіж і дискомфорт в області анального отвору.

При зовнішньому геморої основним симптомом є провисання так званих гемороїдальних вузлів з анального отвору. Зазвичай це буває один вузол, але в деяких випадках можуть бути і кілька вузлів. При такому симптомі вам може бути боляче ходити, сидіти, а при дефекації ви можете відчувати сильний біль.

Якщо ви почали відчувати сильні болі, і у вас піднялася температура - терміново звертайтеся до лікаря хірурга!

Як застерегти себе від геморою?

Якщо у вас початкова стадія, то тут вам досить просто нормалізувати своє харчування, щоб ваш стілець «прийшов» в норму. В інших випадках, можна порадити медикаментозне або хірургічне лікування.

Поки ваша «делікатна» проблема не набула гострого характеру, вам можуть призначити деякі ліки. Наприклад, це можуть бути свічки, які приймають ректально, або крем. Благо, зараз є багато препаратів такого характеру, які можна застосовувати під час вагітності без шкоди для вас і плоду. Вам достатньо проконсультуватися з лікарем.

Якщо ж у вас вже «запущена» стадія - вузли випали, нестерпні болі, а також такі ускладнення як: утиск гемороїдального вузла або його омертвіння, то тут без операції вже не обійтися.

Звичайно, вам не будуть проводити операцію під час вагітності. Її відкладуть на період після пологів, а поки під час вагітності вам буде запропоновано консервативне лікування, щоб полегшити ваші болі.

Тому харчуйтеся правильно, і якщо якісь проблеми почнуть вас дуже сильно турбувати - обов'язково зверніться до проктолога!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ