здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке дитяча стоматологія

Липень 16 2014

Напевно, мало таких людей на планеті, хто б любив відвідувати стоматолога, особливо , приреальних проблемах, а не з профілактичною метою. Незважаючи на розвиток цього напрямку медицини і вплив технічного прогресу, страх все ж залишається на підсвідомому рівні (особливо це стосується старшого покоління, ще застав стару радянську стоматологію - бормашини та інше, що викликає біль і панічний страх). Якщо стоматолога боітся доросла людина, то, що тоді говорити про діток з їх ще не сформованою психікою і зниженням больовим порогом. Але, тим не менш, ця сфера, останнім часом, стає все більш "популярної" серед підростаючого покоління (навіть, іноді й діток до трьох років). Пояснюється це, в першу чергу тими спокусами, на які так хворобливо і мистно реагують діти - різноманітні солодощі та консерванти. Ну а попит, як відомо, породжує пропозицію, тому окремої гілкою загальної стоматології є. Вона має свої делікатні особливості та обмеження, пов'язані з віком і розвитком пацієнтів. Тут все вимагає особливої ??уваги, адже в цьому віці допущена помилка позначається наподальшому розвитку: наприклад, неправильне лікування молочних зубів позначається на розвитку (або взагалі його можливості) постійних зубів. Крім того, особлива увага приділяється і всієї ротової порожнини, що вимагає певних навичок, через обмеженість простору для дії. Дитяча стоматологія також має свої вікові особливості:
- До 7 років особлива увага приділяється профілактиці карієсу через недостатню розвиненість зубної емалі;
- від 7 до 14 років одним з головних об'єктів уваги є прикус зважаючи активного формування зубощелепної системи.

← Еротичний масаж для... Закордонний паспорт  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен