здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Закордонний паспорт

Липень 17 2014

Така Вже спеціфіка организации и Функціонування будь-якого суспільства, держави, что КОЖЕН ее громадянин повинен мати посвідчення особи різного типу. Всі поклади від уровня пріналежності, відповідальності, роду заняття. Це может буті, Наприклад, посвідчення водія, Перепустка на роботу, військовий квиток, свідоцтво про народження ТОЩО. Альо найголовнішім, мабуть, документом, что посвідчує особу людини, в будь-Якій дораїні є Внутрішній паспорт громадянина Встановлення бланках. ВІН потрібен для пересування по территории країни, оформлення ДОГОВОРІВ, Здійснення підпріємніцької та других відів ДІЯЛЬНОСТІ. Чи не віключенням Є І, так звань, (ЗП) - документ, что посвідчує особу людини при ее віїзді и перебуванні за кордоном. ВІН НЕ є таким обов'язковим на внутренних теренах держави, як Внутрішній паспорт, но виїзд в іншу країну без него обнаружили неможливим (даже з ТУРИСТИЧНО метою). В Україні ЗП віпускається на державному поліграфічному комбінаті и має учет КМУ зразок и форму. Крім того, ЗАТВЕРДЖЕНИЙ є такоже і порядок оформлення та Перелік документів, Які подаються у місцевий відділ міграційної службі. До Переліку необхідніх документів входять:

- Внутрішній паспорт та ідентифікаційний код громадянина;
- заява Встановлення бланках;
- квитанції про оплату державного мита;
- додаткові документи (свідоцтво про шлюб, свідоцтва про народження дітей ТОЩО).

Варіантів оформлення ЗП є два:

- Самостійне оформлення документа в місцевому відділі ДМС;
- использование услуг агентства посередника.

Перший варіант может потребуваті БАГАТО власного годині, через тяганіну з документами и стояння в черзі, прот нівелює додаткові фінансові витрати на посередників. Крім того Обидва Варіанти может Суттєво пріскоріті в разі споживи за Додатковий ВАРТІСТЬ.

← Що таке дитяча... Яке значення имет... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен